1. Devan DUBNYK (MNS) 37 zák., 2 gól, 97,4%

Andrej NESTRAŠIL (CAR) 0+0 2 střely, čas na ledě 15:19

Minnesota Wild: 19

3. třetina:

Carolina Hurricanes: 17

Minnesota Wild: 7
Minnesota se raduje z důležitých bodů v boji o play-off, dnes na ledě Caroliny vítězí 3:1 a pokračuje ve skvělé sérii vítězství. Carolina nesehrála špatné utkání, čtyřicet minut dokázala se soupeřem držet krok, ale vaz dnes domácím zlomily dva bleskové góly ve 45. a 47. minutě. V závěru utkání, kdy se dala čekat hra bez brankáře, možná trochu Carolina překvapila tím, že nechala Chudobina v bráně až do konce. Domácí již tuto sezónu, zdá se, "odpískali", tak proč bojovat o body...

60:00

59:30

Carolina jako by ani neměla zájem na zdramatizování zápasu, Chudobin stále zůstává v bráně...

59:15

Za Dubnykem zazvonila branková konstrukce, to vše po střele V. Raska!

59:00

Poslední minuta třetí třetiny a dost možná že i celého zápasu.

58:11

Další zákrok Dubnyka, který drží střelce Caroliny v šachu.

57:43

Dubnyk má puk ve své moci a přerušuje hru.

57:28

Pomalu se blíží okamžik, kdy to domácí budou zkoušet bez gólmana.

56:06

Sjomin se ještě snažil udržet puk v útočném pásmu, ale byl tam sám proti přesile hráčů Wild.

55:17

55:00

Dělovka Justina Faulka končí na pravém betonu Devana Dubnyka.

54:26

Prosser nabral puk na hůl a poslal ho ze třetiny.

54:13

Dubnyk nedovolil J. Staalovi skórvat z levé strany.

1:3

Branky a nahrávky: 36. Riley Nash (Skinner) – 11. Coyle (Niederreiter, Granlund), 45. Granlund (Pominville, Parise), 47. Parise (Pominville)

Carolina Hurricanes: Chudobin (Ward) – Faulk, Hainsey, Bellemore, Liles, Rissanen, Hillen – E. Staal, J. Staal, Nestrašil – Skinner, Riley Nash, Lindholm – Gerbe, V. Rask, Sjomin – Terry, McClement, Dwyer

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – R. Suter, Brodin, Prosser, Dumba, Leopold, Folin – Bergenheim, M. Koivu, Stewart – Parise, Granlund, Pominville – Schroeder, Coyle, Vanek – Haula, Brodziak, Fontaine

Rozhodčí: Meier, Walsh – Kovachik, Cormier

Diváci: 10 857