2:0

konec (0:0)

07.03.2015, 16:00 • UPC-Arena (Graz) • Martin Švejkar

Tipsport: 1.84 3.46 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (17:53:37)
Zápas je za námi. Domácím se dlouho nedařilo využít početní výhodu, ale v 63. minutě se nakonec prosadil střídající Kienast. Po červené kartě Stankoviće se sice v 70. minutě poměr sil na hřišti vyrovnal, ale aktivnější byl nadále Sturm, který v 80. minutě přidal pojišťovací branku a nakonec tedy zvítězil 2:0.

90+3

90+1

Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.

90

Přesně po dovršení devadesáté minuty se prosadil domácí Kienast, ale branka nemůže platit kvůli odpískanému ofsajdu.

88

Zdá se, že hosté už nemají síly na to, aby se pokusily ještě zdramatizovat závěr zápasu.

85

Hráči Sturmu drží míč na svých kopačkách a utkání se snaží dohrát bez zbytečných komplikací.

84

V UPC-Aréně už panuje vítězná nálada. Domácí fanoušci nepochybují o vítězství svého týmu.

83

Žlutou kartu dostává Silvio (RZ Pellets WAC).

81

Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Gruber, přichází Offenbacher.

Thorsten SCHICK - 2:0

80

Sturm Graz právě vstřelil branku!
Domácí vhazovali na levé straně hřiště, k míči se dostal Gruber, který poslal přízemní přihrávku do vápna, kam si naběhl THORSTEN SCHICK, jehož střelu nejspíš lehce tečoval jeden z obránců a míč zapadl k bližší tyči Koflerovy brány.

79

Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Kerhe, přichází Zulj.

76

Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Putsche, přichází Silvio.

76

Schick dostal kolmou přihrávku za obranu a v šestnáctce upadl po kontaktu s hostujícím brankářem! Domácí se dožadovali penalty, jenže pomezní rozhodčí měl zdvižený praporek a celá situace se tedy odehrála až po přerušení hry.

74

Hostující obrana si s centrovaným míčem poradila.

73

Hostující Palla dostává za faul na vlastní polovině žlutou kartu a bude z toho standardka pro domácí.

70

Jenže teď si to domácí zbytečně komplikují! Stanković dostává za nedovolený zákrok červenou kartu a poměr si na hřišti se vyrovnává.