Mistrovství světa (Prezidentský pohár)

Chile – Alžírsko

30:28

po prodl. (10:16)

27.01.2015, 11:00 • Duhail Handball Sports Hall, Dauhá (Katar) • Radim Sochor (@RadimSochor)

To je z tohoto zápasu vše, já vám děkuji za pozornost. Na přečtenou. (12:46:36)
Chile sice končí 23., ale dnes bude jistě plno hráčů slavit! Hráči Alžírska totiž byli považováni za favority, dokonce měli o poločasové pauze šest branek náskok, přesto však vedení neudrželi. Srovnání Chile přišlo 4 vteřiny před koncem zápasu. V penaltovém rozstřelu zvítězilo Chile 3:1!

Konec zápasu. (30:28)
Brankář Chile vychytal další penaltu, a tak Chile vítězí! (30:28)
Krásná střela o tyčku, 3:1 vede Chile na penalty! (30:28)
I Alžírsko nyní přesným sedmimetrovým hodem skóruje. (29:28)
Alžírsko neuspělo, a tak se na řadu dostalo znovu Chile, které nezaváhalo. (29:27)
Chile dává jako první tým svoji sedmičku! (28:27)

Penalty začínají! (27:27)

60

Druhý poločas skončil. (27:27)

60

Tak to je bomba! Chile 4 vteřiny před koncem zápasu dokázalo vyrovnat! My půjdeme do penalt! (27:27)

59

Tak pozor! Minuta a čtvrt do konce, Chile prohrává o gól. Míč je však v moci Alžířanů. Jediný gól týmu z Afriky o zápasu může rozhodnout. (26:27)

57

Moc času Chile nezbývá, nicméně náskok se opět zúžil. Rozdíl dvou branek. (25:27)

56

Alžírsku se podařilo skórovat. Tím zamezilo možnost, aby se soupeř dostal ke kontaktní brance. (24:27)

56

Chile uspělo hned z první akce, a tak tu stále šance je. (24:26)

55

Tohle není vůbec dobré pro Chile! Alžírsko odskakuje na rozdíl tří branek! Čas navíc pro hráče z amerického kontinentu neúprosně plyne. (23:26)

55

To se však nestalo, a tak bude Chile opět muset dotahovat dvoubrankový náskok. (23:25)

53

Hráčům Chile nyní stačí ubránit útok Alžírska a může být vyrovnáno! (23:24)

52

Chile už na obranu příliš nespoléhá, všechny síly míří do útoku. Z toho nyní Alžírsko profitovalo. (22:24)

30:28

Chile: Barrientos, Gracia – Ceballos, Jofre, Díaz, Reyes, Caniu, Callejas, Moll Ramírez, E. Salinas, Araya, Del Rio, Oliva, R. Salinas, Salazar, Frelijj, Oneto

Alžírsko: Alsalem, Alnassfan – Alabbas, Aljanabi, Alhulaili, Alhammad, Aljohani, Hazazi, Alabdulali, Alsalam, Alobaidi, Alsaffar, Alabas, Alzaer, Alhannabi, Alsaffar