26.11.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Kateřina Glogarová

Tipsport: 1.75 4.5 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Ústí nad Labem – Martin Volke
Salith Šumperk – Jakub Slavík (20:46:22)
Domácí hráči dokázali v šestačtyřicáté minutě snížit stav utkání na 2:1. Hosté si svoji výhru pojistili necelou půl minutu před koncem třetí třetiny a to když se do prázdné klece dokázal trefit Jaroslav Roubík.

60:00

Jaroslav ROUBÍK - 1:3

59:33

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
JAROSLAV ROUBÍK střílí gól do prázdné domácí brány a upravuje tak skóre zápasu na konečných 1:3. Bez asistence.

59:26

Hosté vyhazují puk do středního pásma.

59:21

Holík z modré nahazoval puk, Volke měl volný výhled a neměl tak sebemenší problémy schoval puk do lapačky.

59:07

To se jim povedlo a ke střele se dostal Vrdlovec, Volke zasahuje lapačkou.

59:00

Žálčík nahodil puk do útočného pásma, domácí se nyní snaží puk vybojovat.

58:40

Domácí zkouší hru bez gólmana!

58:40

Trenér Šumperka si vyžádal oddechový čas.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
Ofsajd Šumperka.

56:31

Hosté jsou kompletní. Domácí nedokázali využít přesilovku pět na tři.

56:15

Tomáš Sedlák dostal nabito na modrou, jeho střela skončila v lapačce hostujícího gólmana.

55:39

Hosté hrají ve čtyřech.

55:31

Holíkova střela končí nad brankou Volkeho.

54:44

Hosté vyhodili puk do středního pásma.

54:31

Domácím se v dnešním utkání také naskytá přesilová hra pět na tři. Jaroslav Roubík vyloučen za zdržování hry.

1:3

Branky a nahrávky: 46. Vrdlovec (Žálčík) – 16. Kloz (Vágner), 37. Roubík (Holomek), 60. Roubík

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Drtil, Holík, Sedlák, Gewiese, Novotný, Slavík – K. Vávra, Vrdlovec, Velecký – Brunec, Moskal, Žálčík – Staněk, Illéš, Blahuta – Cink, Vachutka, Kužílek

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Zdvořáček – Budínský, Roubík, Rod – Pořický, Kloz, Merta – Kuchynka, T. Vávra, Přeučil – Baránek, Kopta, Gengel

Rozhodčí: Úlehla – Křivohlavý, Svoboda