KHL

CSKA Moskva – SKA Petrohrad

5:3

konec (2:1, 1:2, 2:0)

24.11.2014, 17:30 • CSKA Universal Sports Hall, Moskva • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.13 3.9 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše a přeji vám příjemný pondělní večer. (19:56:45)
Trestné minuty: 14:8
Dnešní střetnutí dvou nejlepších týmů Západní konference a CSKA vítězí 5:3. Ihned na začátku třetí třetiny se prosadil krásnou střelou Jan Muršak a do té doby byli hosté jakoby opaření a nedokázali si vypracovat šanci na vyrovnání. Pětačtyřicet sekund před koncem se však naopak po skvělé práci Grigorenka prosadil Radulov a podtrhl dnešní velké vítězství svého týmu. CSKA si tedy připisuje deváté vítězství v řadě. Petrohrad naopak prohrává počtvrté z posledních pěti utkání a ztrácí na svého dnešního protivníka již 8 bodů!

60:00

59:47

Teď se však bude vhazovat ve středním pásmu a domácí již dnešní vítězství nepustí.

59:30

SKA Petrohrad si bere timeout! Ivannikov již zůstane na střídačce a hosté to zkusí v šesti.

59:30

Sergej Andronov (MOS) se provinil podražením a míří na trestnou lavici.

Alexander RADULOV - 5:3

59:15

CSKA právě vstřelilo branku!
Teď však domácí kapitán podtrhuje svůj skvělý výkon brankou a pravděpodobně rozhoduje dnešní utkání. Viktor Tichonov udělal fatální chybu, když se před vlastní bránou nechal zezadu obrat Igorem Grigorenkem a ALEXANDER RADULOV poslal bekhendem puk za záda Jevgenije Ivannikova. Asistence: Igor Grigorenko

58:39

Skvělý Radulov vybojoval puk, ale střela od modré šla hodně vedle.

58:08

Před chvílí byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a na led se vrací i Jevgenij Arťuchin.

57:49

Kutějkin je zpátky na ledě a začíná kratičká přesilovka SKA.

57:14

Nyní hostující kapitán navíc nevybojoval puk u mantinelu a Petrohradu se krátí čas na vyrovnání.

56:38

Hosté se dostali do přečíslení dvou na jednoho, ale Kovalčuk vše řešil nepřesnou střelou nad bránu Galimova.

56:08

Přesilovka CSKA je u konce. Jevgenij Arťuchin (MOS) netakticky fauloval a dostává dvě trestné minuty za vražení na hrazení.

55:49

Ponechaná výhoda je u konce a na trestnou lavici míří za podražení Andrej Kutějkin (PET).

5:3

Branky a nahrávky: 10. Hjalmarsson (Radulov), 20. Arťuchin (Ljubimov, Zajcev), 30. Hjalmarsson (Muršak, Mišarin), 41. Muršak, 60. Radulov (Grigorenko) – 4. Ericsson (Tichonov, Kovalčuk), 23. Tichonov (Kutějkin, Kovalčuk), 36. Tichonov (Šipačov, Panarin)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Denisov (A), Zajcev, Billins, Kiselevič, Mišarin, Jegoršev, Naumenkov – Andronov, Grigorenko (A), Radulov (C) – Muršak, Hjalmarsson, Prochorkin – Telegin, Stas, Žarkov – Ljubimov, Žafjarov, Arťuchin – Kuzmenko

SKA Petrohrad: Ivannikov (Šestjorkin) – Alexandrov, Kutějkin, Rukavišnikov, Kalinin, Chafizullin, Jermakov, Judin – Tichonov, Kovalčuk (C), Ericsson – Martensson, Thoresen (A), Červenka – Ketov, Panarin, Šipačov (A) – Ponikarovskij, Kablukov, Burdasov -

Rozhodčí: Alexej Bělov, Eduard Odinš – Dmitrij Golovljov, Roman Šichanov