IHC Králové Písek – HC Dynamo Pardubice

1:3

konec (0:2, 1:0, 0:1)

01.11.2014, 14:30 • ZS Písek • Petr Eliáš (@eli_petr)

Od druhé třetiny byli Písečtí hostům z Pardubic rovnocenným soupeřem. Ve třetí třetině byl k vidění tuhý boj – nikdo nechtěl udělat chybu. A když domácí své příležitosti nevyužili, odhodlali se v závěru ke hře bez brankáře. Tu sice Východočeši nevyužili, ale v poslední minutě přesto kapitán Voženílek zvýšil na konečných 1:3. (16:30:41)

60:00

59:18

Pardubice právě vstřelily branku!
Zřejmě je rozhodnuto. DAVID VOŽENÍLEK se zmocnil mezi kruhy puku a trefil se přesně pod Hauserovu vyrážečku. Bez asistence.

59:10

Hauser se vrací do branky. Vhazuje se před ním.

59:00

Kozák si zahrál na brankáře a lapil puk mířící do branky.

58:41

Domácí hrají bez gólmana.

58:41

Oddechový čas pro domácí.

58:01

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55

Po zakázaném uvolnění se vhazuje před píseckou brankou.

57:48

57:31

57:02

Hra 4 na 4 víc svědčí Východočechům. Na střelu Horyny Hauser dobře viděl.

56:22

Po závaru před domácí brankou se vzahuje ve středním pásmu. Hosté byli na brankovišti až příliš aktivní.

55:48

Poměr sil na ledě se vyrovná. Za podražení si jde sednout i pardubický Dušek.

55:38

Boček od modré zamířil jen do Hauserovy lapačky.

55:31

Bednařík (PIS) si odpyká dvě minuty za podražení.

53:38

Hosté si vzali oddechový čas. Potřebují trochu víc klidu na svých hokejkách.

52:48

Iniciativy se pro změnu ujali domácí dorostenci.

1:3

Branky a nahrávky: 29. Bednařík – 11. Horyna (Krejčík), 16. Voženílek, 60. Voženílek

IHC Králové Písek: Hauser – Stodolovský, Klochko, Rákosník, Novotný, Kozák, Radoš, Marek, Javůrek, Vostarek, Tejko, Hadrava, Torba, Branský, Polanský, Klas, Strnad, Bednařík, Pixa

HC Dynamo Pardubice: Klouček – Faltys, Horyna, Žouželka, Kučera, Mikulčák, Boček, Budík, Bureš, Krejčík, Tomaník, Petrus, Hoskovec, Roubal, Machala, Kubišta, Dušek, Voženílek

Rozhodčí: Svoboda – Oudes, Vavruška