0:4

konec (0:1)

01.11.2014, 20:00 • Jan Breydelstadion (Brugge) • Martin Švejkar

Tipsport: 2.75 3.03 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera. (21:56:42)
Ve druhém poločase se ze zápasu nakonec stala demolice domácího týmu, který nakonec prohrává před vlastními fanoušky vysoko 0:4. Od druhého gólu Marušiće z 66. minuty hráli hosté uvolněně, zatímco na hráčích Cercle bylo znát, že si už sami příliš nevěří. Výsledek zápasu znamená, že po tomto kole bude Cercle uzavírat tabulku belgické ligy.

90+2

90+1

Vysoký centr do šestnáctky sbírá ze vzduchu brankář Werner.

90

Rohový kop pro Kortrijk. N'Diaye navíc signalizuje, že se svým zraněním už pokračovat nemůže.

89

Hosté v poklidu dohrávají zápas s míčem na svých kopačkách.

87

N'Diaye se vrátil zpátky do hry.

86

Žlutou kartu dostává Bourdin (Cercle Brugge KSV).

84

Střídající N'Diaye je na trávníku jen necelé tři minuty, ale už musí být ošetřován za postranní čárou a domácí jsou v tuto chvíli pouze v desíti.

81

Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Bačelić-Grgić, přichází N'Diaye.

Adam MARUŠIĆ - 0:4

80

Kortrijk právě vstřelil branku!
Střelu z dvaceti metrů vyrazil Werner jen na hranici vápna k ADAMU MARUŠIĆOVI, který si zpracoval balón a poté rozvlnil síť krásnou střelou na vzdálenější tyč.

78

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Van Eenoo, přichází De Smet.

Thomas MATTON - 0:3

77

Po krásné kombinaci u vápna se parádní střelou do šibenice prosazuje THOMAS MATTON, který posílá hosty už do třígólového vedení.

75

Bourdin (CRB) fauloval na útočné polovině a k míči se dostanou hosté.

72

Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Buysse, přichází Godee.

72

Z pravé strany přišla přihrávka do hostující šestnáctky, kde se ke střele dostal Kabananga, jehož pokus Keet jen vyrazil před sebe, ale naštěstí pro hosty se k balónu jako první dostal jeden z obránců Kortrijku.