4:0

konec (3:0, 1:0, 0:0)

24.10.2014, 17:00 • MFH Ostrava • Simona Volníková

Tipsport: 1.9 4.3 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek z Ostravy vše, přeji vám příjemný zbytek pátečního večera. Pokračujeme však již zítra, kdy ve 13:00 započne zápas ELSD mezi Vítkovicemi a Olomoucí a v 17:00 startuje střetnutí juniorů s Libercem. (19:17:56)
Ostravané, jak se ukázalo, o své výhře rozhodli již v úvodní dvacetiminutovce, kterou vyhráli 3:0. Hosté z Mladé Boleslavi bojovali, avšak René Svobodu, jenž strážil domácí svatyni, překonat nedokázali. Velmi se dařilo útočnému triu Zdráhal, Rimmel, Blahuta, které se podepsalo na třech gólech. Do zápisu o utkání se jako střelec zapsal také Jakub Gelnar.
Zápas dvacátého kola mezi týmy Vítkovic a Mladé Boleslavi je již minulostí. Hráči si nyní na ledové ploše podávají ruce a domácí se spolu s diváky radují z tříbodového vítězství.

60:00

59:50

Již se nic nestane, Vítkovičtí se začínají radovat.

59:24

Jan Pechek (MBL) dostává dvě minuty za podražení. Jeho trest odpyká útočník Lukáš Motloch.

58:49

Vyloučený Zdráhal na ledě, domácí v plném počtu.

57:55

Ten vyhráli Vítkovičtí a vydávají se vstříc Pechkovi.

57:45

Nyní však pouze u levého mantinelu, kde probíhá urputný boj o puk.

57:30

Hraje se v útočném pásmu Mladé Boleslavi.

57:10

Domácí vyhazují...

56:49

Po dvou minutách hry míří Zdráhal opět na trestnou lavici, tentokrát se provinil nedovoleným bráněním.

56:36

Vynikající zákrok Pechka lapačkou. Gřeš poslal před branku chytrou přihrávku, připravený Dominik Kafka střílel možná až z příliš velké blízkosti.

55:40

Bernadova rána ještě zpoza útočné modré zamířila vysoko nad.

54:32

Ostravané hrají v plném počtu.

53:40

Od modré pálil Ondřej Šťáva, puk však skončil na brusli jednoho z beků stojících před bránou.

52:55

Adamík svůj tým osvobozuje.

52:40

Hosté pokračují v přerušené kombinaci.

4:0

Branky a nahrávky: 7. Rimmel (Blahuta, Zdráhal), 10. Gelnar (Česlík, Sysala), 13. Blahuta (Zdráhal, Česlík), 32. Zdráhal (Blahuta, Rimmel)

HC Vítkovice Ridera: Svoboda – Adamík, Hawlík, Demel "A", Puzič, Charvát "C", Štencel, Rudl – Ballner, Rimmel, Gřeš, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Ollender, Zdráhal, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar

BK Mladá Boleslav: Pechek – Tůma, Plíšek, Hes, Žalud, Bernad "C", Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Pätoprstý, Chvátal, Podsedníček, Brzák, Borovec "A", Pořízek, Volf, Ďurač, Sonnek, Motloch

Rozhodčí: J. Fiedler – R. Tošenovjan, M. Hlavatý