23.10.2014, 19:00 • Aalborg stadion • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 4.4 4.0 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (20:54:11)
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:6.
Zápas na Aalborg stadionu končí poměrně překvapivým vítězstvím domácího celku! Dynamo vstupovalo do zápasu jako favorit, tuto roli ovšem nepotvrdilo.
První branka padla již v 11. minutě, postaral se o ní Thomas Enevoldsen. Dvoubrankové vedení získal dánský celek ve 39. minutě, kdy se po krásné kombinaci prosadil Nicolaj Thomsen. Ten dal i definitivní tečku za zápasem, když v první minutě nastavení druhé půle uklidil balon do branky po krásné přihrávce od Frederiksena. Aalborg tak zvítězil 3:0!

90+4

90+3

Sydorčuk mířil až příliš nad bránu.

90+3

Hosté se ještě snaží vstřelit aspoň čestnou branku a nakopávají balony dopředu, obrana Aalborgu ale pouze potvrzuje dnešní dobrý výkon.

Nicolaj THOMSEN - 3:0

90+1

Aalborg právě vstřelil branku!
A máme definitivně rozhodnuto! Søren Frederiksen se krásně uvolnil přes Dragoviće na pravém křídle a poslal před branku nadýchanou přihrávku po zemi, která se dostala až na NICOLAJE THOMSENA, jenž už pouze uklidil míč do odkryté branky! 3:0!

90+1

Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.

90

Hosté už pochopitelně otevírají svou obranu a Aalborg toho málem využil, Thomsen ale z první mířil vedle!