KHL

CSKA Moskva – Avtomobilist Jekatěrinburg

2:1

konec (0:1, 2:0, 0:0)

23.10.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 1.25 6.4 7.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního zápasu vše, já se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek dnešního dne. (19:27:10)
Československá stopa

Jakub Petružálek (JEK) 0 + 0
Jakub Kovář (JEK) 94,9% úspěšnost, 2 obdrž. góly
Máme za sebou utkání, kde jsme viděli jen tři branky. V závěrečné části hry dokonce žádná nepadla. Zápas tedy lépe dopadl pro hráče CSKA, který dokázali vsítit dvě branky. Hosté vstřelili pouze jednu a to z trestného střílení.

57:08

Sami Lepistö vyhodil kotouč z hrací plochy a dostává dvě minuty. To je komplikace pro hosty.

55:49

Oba týmy hrají velice aktivně.

54:41

54:20

Zajcevova střela trefila padajícího obránce a puk se odrazil mimo hrací plochu.

52:46

CSKA kombinuje.

52:41

Andrej Antonov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

50:20

Domácí hrají v plném počtu.

49:58

Metljukova střela skončila v lapačce brankáře CSKA.

48:20

Za šarvátku dostane dvě plus dvě minuty Alexander Radulov. Dvouminutovým trestem je potrestán i hostující Andrej Antonov. Následuje přesilovka Jekatěrinburgu.

44:42

Megalinskij pálil od modré, ale otestoval pouze mantinel za brankou Lelandeho.

43:20

42:35

Moskva kombinuje v pásmu Jekatěrinburgu, ale zatím se nedostala k vážnější střele.

2:1

Branky a nahrávky: 30. Kieselevič (Radulov, Grigorenko), 37. Radulov (Muršak) – 10. Bumagin (TS)

CSKA Moskva: Lalande (Galimov) – Děnisov, Zajcev, Kiselevič, Jegoršev, Bondarev, Mišarin, Naumenkov – Grigorenko, Radulov, Da Costa – Marušak, Arťuchin, Prochorkin – Andronov, Ljubimov, Žarkov – Telegin, Nikulin, Žafjarov – Mamin

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Megalinskij, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Jegin – Simakov, Jemelin, Petružálek – Rybakov, Kozlov, Bumagin – Brule, Lewandowski, Michnov – Solomonov, Valitskij, Jemelejev

Rozhodčí: Kolakov, Rönn – Koršak, Černyšev