bet-at-home ICE Hockey League

HK SŽ Olimpija Lublaň – HC LERAM Orli Znojmo

2:5

konec (1:3, 0:2, 1:0)

19.09.2014, 19:15 • Tivoli, Lublaň • Info o důležitých událostech (Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka))

Tipsport: 2.96 4.3 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V neděli Orli přivítají na domácím ledě od 17:30 italské Bolzano, úřadujícího mistra a účastníka Ligy mistrů. Buďte u toho! Do té doby nashledanou, aktuální informace najdete na oficiálním webu znojemského hokeje www.hcorli.cz. (21:38:38)
Zápas končí, poslední vteřiny již výraznější šanci nepřinesly. Orli tak po skvělém startu dovedli zápas víceméně v poklidu do úspěšného konce a připisují si první dva body do tabulky EBEL. Hlavní podíl na vítězství má druhý útok Orlů, který byl prakticky u všech branek v zápase. Peter Pucher si připisuje čtyři body za gól a tři asistence.

60:00

58:20

Šeda (ZNO) vyloučen za držení protihráče, v závěru utkání čeká Orly oslabení.

57:53

Olimpija právě vstřelila branku!
Domácí ještě kosmeticky upravují výsledek. Orli zaváhali v defenzivě, MATT WHITE ujel do samostatného úniku a zavěsil přesně za Cikánkova záda. Asistence: Rok Leber a Hunter Bishop.

56:32

Zbývající minutky postupně utíkají, Orli míří za prvními dvěma body do tabulky.

55:03

Lublaň je v plném počtu, dlouhému oslabení se ubránila.

53:03

Orli budou hrát minutu v pěti proti třem, Hočever (OLJ) přisedá k Mušičovi. Rozhodčí mu udělují dvě minuty za vysokou hůl.

52:03

Aleš Mušič (OLJ) inkasuje dvě minuty za sekání.

51:59

Lublaň je kompletní, ale ne na dlouho...

51:14

Fiala z pěti metrů nechal vyniknout Chioda.

49:59

Gregor Koblar (OLJ) vyloučen na 2 minuty za faul loktem.

47:34

Podešva mohl zvýšit vedení Orlů, před odkrytou brankou ale nezamířil přesně.

46:29

Oba týmy jsou v plném počtu hráčů na ledě.

44:29

Přesilovka Lublaně je u konce. Leber (OLJ) zbytečně fauloval za Cikánkovou brankou a odsedí dvě minuty za sekání.

2:5

Branky a nahrávky: 19. Bishop (Mušič, Leber), 58. White (Leber, Bishop) – 2. Havlík (Pucher), 8. Štach (Pucher, Sova), 11. Lattner (Grof, Pucher), 26. Podešva (Pavlikovský, Bača), 40. Pucher (Grof)

HK SŽ Olimpija Lublaň: Chiodo (Sila) – Degon, Šijan, Medvec, Logar, Groznik, Planko, Čepon, Uduč – Bishop, Leber, White – Koren, Pešut, Koblar – Mušič, Hočevar, Ropret – Sotlar, Kalan, Snoj. Trenér: Fabian Dahlem.

HC LERAM Orli Znojmo: Cikánek (Nechvátal) – Grof, Klouček, Pavlikovský, Bača, Štach, Sova, Bořuta – Tomas, Fiala, Rosa – Podešva, Pucher, Havlík – Šeda, Beroun, Lattner – Číp, Bartoš, Novák – Rehuš. Trenér: Jiří Režnar.

Rozhodčí: Babić, Gebei – Hribar, Raković