0:1

konec (0:1)

03.09.2014, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388, 252 07 • Michal Kunc

Tipsport: 14.5 7.5 1.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to ze Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a u příštího onlajnu ze Štěchovic (středa 10.9. Benešov 17:00) SPORTU ZDAR! (18:55:39)
Na Mladou Boleslav nyní čeká Viktoria Žižkov, která vyřadila pražskou Slavii!
Dnešní utkání je za námi. Druhý poločas přinesl zajímavý průběh a spoustu šancí, nicméně více zaujala pasáž s několik kartami. Domácí byli ve druhém poločase více nebezpeční a mohli vyrovnat, ale také dostat nějaký gól. V deseti lidech měli domácí více práce a vyrovnání se již nepovedlo.

90+3

90+3

Útočný faul hostí, nic už se asi nestane.