1:0

konec (0:0)

03.09.2014, 21:00 • Wembley Stadium, Londýn • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.48 4.2 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V přípravném utkání Anglie porazila Norsko, a to konečným výsledkem 1:0. O jedinou branku se postaral Wayne Rooney, který v 68. minutě proměnil pokutový kop. Domácí fotbalisté byli aktivnější na míči a na soupeře vyvíjeli tlak, avšak Norsko se bránilo velmi pozorně. Nicméně hosté se dopustili faulu ve vápně a Anglie dostala výhodu pokutového kopu, díky kterému dnes zvítězila. Norsko spoléhalo hlavně na rychlé brejky, ale z těch nic nevytěžilo. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:56:25)

90+4

90+4

Útočnou akci Norska zastavil ofsajd.

90+2

Na centrovaný balon si vyskočil jeden z domácích fotbalistů, ale střela hlavou hosty neohrozila.

90+2

Mladičký Sterling je dnes velmi aktivní a v závěrečných minutách získal výhodu rohového kopu pro Anglii.

90

Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

89

Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Daniel Sturridge, přichází Rickie Lambert.

89

Protože byl míč tečován na rohový kop, tak Anglie bude zahrávat standardní situaci. Nicméně první domácí tým bude střídat.

89

Sterling přenesl hru na levou stranu, kde se mu nabídl Milner, ale ten v zajímavé pozici branku netrefil.

88

Norsko zahrávalo rohový kop, ale Anglie se ubránila a vyrazila do rychlého brejku, který táhl Sterling.

88

Dnes si zahraje také Morten Gamst Pedersen. Naopak dohráno má Ruben Jenssen.

86

Na pravém křídle si řekl o přihrávku Chambers, ale v těžké pozici si míč nezpracoval.

85

Sturridge si střihl parádní sólo, obešel protihráče, ustál souboj a poté přihrál do pokutového území, ale Welbeck si balon zpracovat nedokázal.

85

Cahill předal kapitánskou pásku Hartovi.

84

Anglie připravila další střídání: ze hry odchází Gary Cahill, kterého nahrazuje Phil Jagielka.

82

V posledních minutách se toho na hřišti moc neděje. Anglie kontroluje jednobrankové vedoucí skóre a snaží se držet balon na kopačkách.