Slovenský pohár - Slovnaft cup

FC Baník Horná Nitra – FK Senica

0:1

konec (0:1)

03.09.2014, 18:00 • Meststký futbalový štadión Prievidza • Info o změnách stavu (Ján Kmeť) sk

V druhom polčase sa už na výsledku nič nezmenilo a tak hosťujúca Senica vyhráva najtesnejším rozdielom 1:0 a postupuje do ďalšieho kola Slovnaft Cup-u.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších prenosoch zo športových podujatí. (20:14:42)

90+2

90

Dnešné stretnutie sleduje 1772 divákov.

90

Žltú kartu dostáva v samom závere aj prvý hosťujúci hráč, brankár Michal Šulla.

90

Domáci hráč, Andrej Turančík, je potrestaný žltou kartou.

90

Senica strieda: Odchádza Filip Hlohovský, prichádza Vitor Gava Anselmo.

82

Domáci Juraj Pekár dostáva žltú kartu.

77

Horná Nitra strieda: Odchádza Dávid Belanec, prichádza Vladimír Drozd.

73

Domáci Lukáš Sluka je v dnešnom zápase prvým hráčom, ktorý vidí žltú kartu.

71

Senica strieda: Odchádza Denis Ventúra, prichádza Lukáš Opiela.

70

Horná Nitra strieda: Odchádza Juraj Viktory, prichádza Dominik Obžera.

46

Senica nastúpila do druhého polčasu s jednou zmenou. Miesto Tomáša Majtána bude hrať v druhom dejstve Jakub Kosorin.

46

Začal sa druhý polčas.
Po úvodnom dejstve vyhráva favorizovaná Senica nad Hornou Nitrou 1:0. Zatiaľ jediný gól stretnutia zaznamenal hosťujúci Petr Pavlík.

45+2

Prvý polčas sa skončil.

37

Senica dala gól!
PETR PAVLÍK otvára skóre dnešného zápasu a Záhoráci vyhrávajú 1:0!

1

Stretnutie sa práve začalo.

-32

Úvodné zostavy:

FC Baník Horná Nitra: Lacko – Kaman, Švolík, Pekár, Sluka, Belanec, Oškrobaný, Belák, Viktory, A. Turančík, Belanec

Náhradníci: Drozd, Svitek, Kamdem, Obžera, D. Turančík, Čaládik, Gramblička

FK Senica: Šulla – Pavlík, Kóňa, Filípek, Majtán, Hlohovský, Pillár, Kalabiška, Hušek, Ventúra, Piroska

Náhradníci: Kubica, Otrísal, Komara, Anselmo, Opiela, Kosorin, Královič

Rozhodca: Ježík – R. Sluk, M. Sluk.
Domáca Horná Nitra začala svoju pohárovú púť už v prvom kole, keď nastúpila na pôde tímu FK Junior Kanianka. O postupujúcom rozhodol Dávid Belanec, ktorý skóroval v 36. minúte a hostia zvíťazili 1:0.

V druhom kole sa už Baník predstavil na domácej pôde v zápase proti Šuranom. V 62. minúte otvoril skóre stretnutia Ivan Belák a dve minúty pred koncom riadneho hracieho času, zvýšil Lukáš Kaman náskok domáceho tímu na konečných 2:0.

Predchádzajúce zápasy v Slovnaft Cup-e:

FK Junior Kanianka – FC Baník Horná Nitra 0:1
FC Baník Horná Nitra – ŠK Šurany 2:0
Favoritom dnešného duelu je hosťujúca Senica. Záhoráci vstúpili do tohtoročnej edície pohárovej súťaže v druhom kole. Svoje sily si zmerali s domácim Gabčíkovom. Skóre stretnutia otvoril Petr Pavlík, následne dvakrát presne namieril aj Tomáš Majtán. V druhom polčase znížil na rozdiel troch gólov domáci Michal Kósa, no posledné slovo mali hostia, keď Tomáš Majtán skompletizoval svoj hetrik a Senica zvíťazila 4:1.