konec (0:0)

28.08.2014, 21:00 • Jan Breydelstadion, Brugge • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.64 4.2 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, dobrou noc. (22:50:04)
Je dobojováno! Sledovali jsme hodně zajímavý duel, který nabídl několik šancí, ale nakonec pouze jednu branku. Tu vstřelil Vázquez, který tak rozhodl o tom, že Club Brugge porazil Grasshoppers 1:0 a pojistil si postup do hlavní soutěže Evropské ligy. Švýcarský celek v pohárové Evropě končí. Nutno ale dodat, že domácí postoupili zcela zaslouženě.

90+3

90+2

Před námi je posledních 90 sekund, protože hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90+1

Hosté zahrávali rohový kop, do vápna šel i Divari, ale nikdo z hráčů Curychu se do zakončení nedostal.

90

Domácí střídali. Dohrál Sobota a zahraje si Dierckx.

88

Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci z hranice vápna, ale domácí celek se se štěstím ubránil.

88

Za hodně ostrý faul uviděl žlutou kartu domácí De Bock.

87

Club Brugge střídal. Místo Vázqueze si zahraje Bolingoli.

86

Hosté to ale nevzdávají a stále se tlačí dopředu, jenže domácí pozorně brání.

85

Grasshoppers střídal. Tarashaje nahradil Al Abbadie.

83

Nakonec to z dálky zkusil Vázquez a po jeho výborném technickém pokusu skončil míč těsně nad břevnem!

81

Domácí drží míč na polovině švýcarského celku, což jim samozřejmě maximálně vyhovuje.

80

Club Brugge střídal. Storma nahradil Jørgensen.

78

Jenže domácí získali míč, vydali se dopředu, do vápna se prodral Storm, který se objevil sám před Davarim, ale toho nedokázal prostřelit!

77

Hosté se usadili na polovině domácího celku a snaží se něco vymyslet.

76

Domácí ale kontrolují konec utkání a stále drží těsné vedení. Je před námi zhruba patnáct minutek a je jasné, že do hlavní fáze Evropské ligy postoupí celek Brugge.

74

Hosté přidali a je to znát. Curych se více tlačí dopředu, ale zatím se mu v útočné fázi vůbec nedaří.

73

Merkel chtěl překvapit domácího brankáře a místo centru zvolil střelu, ale ta byla hodně nepřesná.