1:2

konec (1:1)

28.08.2014, 18:00 • GSP Stadium, Nikósie, Kypru • Petr Dejnožka

Tipsport: 5.0 3.95 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tento zápas skončil, ale program v Evropské lize ani náhodou. Zatím se s vámi loučí Petr Dejnožka. (19:59:29)
Po osmi minutách nastavení rozhodčí ukončil dnešní zápas, který v infarktovém závěru znamená postup pro FK Dinamo Moskva! Omonia ukázala bojovnost, v celkovém součtu ale podlehla ruskému velkoklub 3:4 a v Evropské lize pro letošek končí. Ruský tým se může radovat z účasti v základních skupinách.

90+8

90+7

V očích domácích fanoušků jsou vidět slzy, Omonia byla opravdu blízko obrovské senzaci.

90+7

Běží již sedmá minuta nastavení, Dinamo má ještě k dispozici standardní situaci na polovině soupeře.

90+6

Margaça v samotném závěru dostává žlutou kartu.

90+5

Rohový kop pro Omonii, do vápna jde i gólman Moreira.

90+5

Balony nyní odkopává obrana moskevského Dinama, Nikósie se ihned vrací na polovinu soupeře.

90+4

Domácí se nyní musí pokusit poslat zápas alespoň do prodloužení, budou to však mít velmi těžké.

Christopher SAMBA - 1:2

90+3

Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
Obrovská radost na hostující straně, ještě větší smutek na té druhé. Velký závar na malém vápně ukončil předskočením brankáře a všech obránců CHRISTOPHER SAMBA, který přesnou hlavičkou přiblížil Dinam základní skupině Evropské ligy – 1:2!

90+3

Centr Valbueny na zadní tyč se příliš nepovedl, domácí znovu odkopávají balon co nejdále od vlastního pokutového území.

90+2

Běží druhá z pěti nastavených minut, hosté tak mají na vstřelení rozhodující branky relativně dost času.

90+1

Stále není jasné, kolik minut nastaví nad rámec řádné hrací doby. Moskevští mají silný tlak.

90

Grigalašvili nahrazuje zraněného Nuno Assise, který odkulhává za postranní čáru. Zase tak vážné to ale jistě nebude.

90

Rázem mohl rozhodnout Kyriakou, který šel ze strany sám na branku Dinama! Jeho rána se ale příliš nepovedla a skončila mimo!

90

Rodri šetřil u postranní čáry cenný čas, soupeř ho ale ihned o balon odbavil. Vše se vrací na polovinu Omonie.