konec (0:0)

31.07.2014, 19:30 • Stade de Suisse (Wankdorf), Bern • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 1.2 6.1 12.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím a děkuji za pozornost. (21:24:16)
Young Boys se radují z těsného vítězství 1:0, které se nerodilo lehce a podle představ. Domácí se dokázali prosadit až v 58. minutě po střele Nuzzola. Ermis odehrál velmi dobré utkání.

90+5

90+4

Ermis byl blízko vyrovnání. Z přímého kopu vystřelil Taralidis a branku se svým pokusem těsně minul.

90+2

Domácí kombinují na útočné polovině.

90+1

Costanzo mohl vstřelit druhou branku, která by pomohla Bernu v odvetě, ale nepodařilo se mu trefit branku.

89

Konec základní hrací doby se blíží. Domácí stále vedou o jednu branku.

87

Střídání v týmu BSC Young Boys Bern: ze hřiště odchází Frey, přichází Nikci.

86

Nuzzolo se dostal k zajímavé střele, která skončila na Bogatinovi.

85

Žlutou kartu dostává Paulinho (Ermis Aradippou FC).

83

Utkání se pomalu blíží ke svému konci. Aktivnějším týmem jsou v posledních minutách jednoznačně domácí, kteří kombinují na útočné polovině.

80

Fotbalisté Bernu kombinují na útočné polovině a snaží se přidat ještě jednu branku.

78

Střídání v týmu Ermis Aradippou FC: ze hřiště odchází Axente, přichází Araba.

77

Neujala se ani střela Freye, který branku svým pokusem rovněž minul.

76

Zárate mohl přidat druhou branku svého týmu, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

73

Po rohovém kopu se dostal ke střele Sutter, ale jeho pokus v brance neskončil.

72

Domácí budou zahrávat rohový kop.

70

Střídání v týmu BSC Young Boys Bern: ze hřiště odchází Steffen, přichází Zárate.

68

Hosté zahrávali volný kop, ale prosadit se po něm nedokázali. Bern si hlídá čisté konto.