Jack Sock – Lukáš Lacko

2:0 7:6 (6), 6:2

26.07.2014, 01:12 • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.38 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Priatelia, ja vám ďakujem za pozornosť i v túto nočnú hodinu. Náš program na Onlajny.eu na chvíľu končí, no už v priebehu dňa máme pre vás pripravených množstvo kvalitných prenosov z futbalovej Fortuna ligy. Štartuje i druhá najvyššia futbalová liga, ktorá ponesie názov DOXXbet liga. Zachovajte nám vašu priazeň. Ďakujeme a dočítania priatelia. (02:36:48)

Koniec zápasu

6:2

Dámy a páni, Jack Sock získava i záverečnú loptičku zápasu a to znamená, že vo štvrťfinále turnaja ATP v Atlante poráža nášho Lukáša Lacka 7:6 a 6:2.

40-30

Vzápätí však chyba Slováka a Jacka Socka delí od výhry v zápase jedna jediná loptička.

30-30

Lacko ešte bojuje, 30:30.

30-15

Sock teraz len vyškriabal loptičku od siete a doslova ju len jemnučko prehodil cez sieť, Lacko znovu nestíha.

15-15

Podanie Lacko bolo slabé, Sock posiela úder presne po čiare a Lukáš Lacko nemá šancu reagovať.

0-15

Loptička z rakety Socka ďaleko do autu.

5:2

Nuž, Jack Sock vedie v druhom sete už 5:2, pretože na jeho servis Lukáš Lacko opäť nestačil a pre slovenského tenistu je stav maximálne krízový. Lacko ide podávať na udržanie sa v druhom sete.

40-30

Jack Sock však kontruje výborným podaním a vedie 40:30.

30-30

Znovu úder Lukáša Lacka s maximálnym riskom, i tentoraz mu to vyšlo.

30-15

Lukíš Lacko začína riskovať, teraz sa mu to vyplatilo, pretože loptička dopadla presne na autovú čiaru.

30-0

Znovu podanie, nábeh na sieť a nekompromisný volej. A to sa rovná vedeniu 30:0 v prospech Jacka Socka.

15-0

A v nastolenom trende pokračuje aj pri vlastnom podaní. Lacko na Sockove podanie dnes skrátka nestačí.

4:2

Podanie Lackovi teraz absolútne nejde. Jack Sock získava pri podaní nášho tenistu čistú hru a vedie tak v druhom sete už 4:2.

40-0

Neuveriteľné. Pri vlastnom podaní prehráva Lukáš Lacko už 0:40.

30-0

Znovu Lacka neposlúcha servis, Sock vedie už 30:0.

15-0

Lukáš Lacko podáva a Jack Sock boduje. Stará známa pesnička.

3:2

Je to dobré. Jack Sock urobil ľahkú chybu, Lacko to využil a tak znižuje v druhom sete na 2:3.