konec (0:0, 0:1, 2:0)

20.04.2014, 09:00 • Goyang Ice Ring • Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 5.5 5.6 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek dne Vám přeje Adam Joska! (11:01:11)
Tento zápas je již minulostí. Japonci dokázali ve třetí třetině otočit nepříznivý vývoj utkání a tento duel vyhrávají těsným jednobrankovým rozdílem 2:1.

60:00

59:51

Tomaz Razingar (SLO) je vyloučen za držení protihráče, zápas je již nejspíše rozhodnutý

58:58

Slovinci odvolávají Hocevara z branky a budou hrát v šesti!

57:23

Hosté jsou v útočném pásmu, ale stále nemohou překonat gólmana Japonska.

55:11

Tým Slovinska se snaží vyrovnat, ale nedaří se mu to, Fukufuji chytá dnes výborně a všechny pokusy hostů likviduje.

53:13

Japonsko právě vstřelilo branku!
Těsně před koncem přesilové hry dokázal dostat puk do branky soupeře DENIS AKIMOTO a možná vstřelil rozhodující gól tohoto utkání. Asistence: Seiji Takahasi a Masahito Nishieaki.

51:25

Alese Music (SLO) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

48:57

Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jednomu celku se nedaří střelit branku.

46:38

Slovincům se nedaří proměnit přesilová hra.

45:41

Aaron Keller je potrestán za podražení.

44:47

Po přihrávce od Takahasiho se dokázal prosadit DAISUKE OBARA a svou trefou srovnává stav utkání. Asistence: Seiji Takahasi.

42:12

Do poslední části hry vstoupili aktivněji hosté, o čemž svědčí i počet střel na branku.

40:01

Druhá třetina je u konce. Až do devětatřicáté minuty jsme čekali na první gól. Na konci druhé periody poslal do vedení Slovinsko Ziga Pavlin. Další třetina začne přibližně za patnáct minut.

40:00

38:51

Slovinsko právě vstřelilo branku!
Až na konci druhé třetiny padla první branka. ZIGA PAVLIN dokázal dostat kotouč za záda Fukufujiho a otevírá skóre utkání. Asistence: Jan Mursak.

36:26

Domácí jsou v plném počtu.

2:1

Branky a nahrávky: 45. Obara (Takahasi), 54. Akimoto (Takahasi, Nishieaki) – 39. Pavlin (Mursak)

Japonsko: Fukufuji (Narisava) – Sasaki, Keller, Akimoto, Hashimoto, Sakata, Yamashita, Yanadori – Osawa, Sato, Kawai, Nishieaki, Tanaka, Mitamura, Obara, Saito, Kuji, Takagi, Takahasi, Ueno, Yamashita

Slovinsko: Hocevar (Gracna)r – Tosic, Tavzelj, Robar, Stebih, Podlipnik, Gregorc, Pavlin, Ankerst – Leber, Golicic, Razingar, Kuralt, Rodman, Mursak, Music, Pance, Koren, Rodman, Verlic, Urbas

Rozhodčí: Anisimov, Leppaalho – Buese, Ritter