36:29
Most – Lublaň • konec (60') 16:00 29:42
Lovosice – Zubří • konec (60') 17:00 30:28
Nové Veselí – Tatran Prešov • konec (60') 17:00 22:22
Karviná – Jičín • konec (60') 18:00 34:25
Kopřivnice – SHC Maloměřice • konec (60') 18:00 36:29
Písek – Kynžvart • konec (60') 15:00 32:32
DHC Plzeň – Poruba • konec (60') 17:00 30:23
Michalovce – Dunajská Streda • konec (60') 17:30 20:19
Šaľa – Olomouc • konec (60') 18:00 31:25