5:0

konec (4:0, 0:0, 1:0)

04.06.2023, 03:00 • Semifinále • Info o změnách stavu (Vendula Zdražilová)

Tipsport: 1.04 13.0 16.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Kanada ve třetím dějství přidala další branku a vedla 5:0. Tohle skóre pak vydrželo až do samotného konce zápasu a do finále se tak podívá právě Kanada, která vyzve v zámořském derby Spojené státy americké. Češi ale nemusí smutnit, šanci vybojovat cenný kov stále mají, když si zahrají o bronz s Čínou. (06:34:45)

40:12

Vyloučení v týmu Česko:
Patrik Sedláček – 2 min, nedovolené bránění.

31:07

31:07 Dominic COZZOLINO - 5:0

31:07

Kanada právě vstřelila branku!
Ve druhém dějství nepadl žádný gól, za to hned na začátku té třetí udeřila Kanada, a to už popáté. DOMINIC COZZOLINO se protlačil okolo Kudely a z pravé strany okolo jeho levého betonu zametl puk za brankovou čáru – 5:0. Asistence: Tyler McGregor.

30:01

Ve druhé třetině nepadl žádný gól, ta byla poznamenána jen častým vylučováním na obou stranách. Kanaďané ale mají stále bezpečný náskok a ten se v poslední části hry pokusí navýšit. S českým týmem to v semifinále už moc dobře nevypadá.

30:00

26:40

Radek Zelinka – 2 min, podrážení.

25:43

Vyloučení v týmu Kanada:
Dominic Cozzolino – 2 min, nedovolené bránění.

22:42

Václav Hečko – 2 min + 10 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

20:25

Patrik Sedláček – 2 min, hrubost.

15:01

První třetina je za námi a padly v ní čtyři góly, všechny do české sítě. Český výběr tak má v dalším průběhu utkání co dohánět. Zastaví rozjeté javorové listy?

15:00

12:48

Dominic Cozzolino – 2 min, naražení zezadu.

11:39

11:39 Zach LAVIN - 4:0

11:39

Smršť v první třetině pokračuje, na pravé straně zamíchal pukem ZACH LAVIN a poté ho pohotovou střelou pověsil do sítě Kudely a vymetl protější roh – 4:0. Češi tak ztrácejí čtyři góly a tohle manko se jim bude jen těžko dohánět. Bez asistence.

06:18

06:18 James DUNN - 3:0

5:0

Branky a nahrávky: 1. Cozzolino (Dixon), 6. Dunn (McGregor, Dixon), 7. Dunn (Halbert, Dixon), 12. Lavin, 32. Cozzolino (McGregor)

Kanada: Larocque (Huneault) – Crane, Dunn, Henry, Lavin, McGregor, Smith, Dixon, Boily, Cozzolino, Jacobs-Webb, Kovacevich, Armstrong, Halbert

Česko: Kudela (Vápenka) – Boček, Wágner, Žižlavský, Zelinka, Novotný, Ohar, Vrubel, Kubeš, Hečko, Veselý, Doležal, Geier, Hábl, Sedláček

00:25 CAN 1:0 Cozzolino (Dixon)
04:45 CZE 2 Hábl, nedovolené bránění
06:00 CAN 2:0 Dunn (McGregor, Dixon)
06:18 CAN 3:0 Dunn (Halbert, Dixon)
11:39 CAN 4:0 Lavin
12:48 CAN 2 Cozzolino, naražení zezadu