1:0

konec (0:0)

03.06.2023, 17:00 • 31. kolo • Jan Hochman

Tipsport: 2.14 3.38 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi utkání 31. kola MSFL mezi FK Hodonín a FK Blansko, ze kterého berou tři body domácí borci. Hosté měli v první půli ideální možnost jít do vedení, ale Thon neproměnil pokutový kop. Ve druhém poločase to dlouho vypadalo, že si dnes oba týmy body podělí, jenže v 87. minutě dělbu bodů odmítl hodonínský Martin Holek. Hodonín si dnešní výhrou upevnil šestou příčku, Blansko zůstává osmé. (18:58:33)

90+3

90+3

Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Petráš).

90+2

Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází Langer, přichází Kyselka.

90+2

Rozhodčí ve druhém poločase přidá dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Hosté se snaží odpovědět na domácí trefu, kombinace na levé straně hřiště jim ale nevyšla. Hodonín bude vhazovat.

89

Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Porč, přichází Kamenský,
ze hřiště odchází Thon, přichází Černý,
ze hřiště odchází Williams, přichází Šíp.
Dnešní utkání sleduje 171 diváků.

87

87. HOLEK - 1:0

87

Hodonín právě vstřelil branku!
Domácí se v závěru utkání ujímají vedení. Míč ze standardky se po několika odrazech dostal k MARTINU HOLKOVI, který jej procpal za Nešetřila a domácí tak tři minuty před koncem základní hrací doby vedou 1:0!

85

Centr domácích byl sražen hodně vysoko. Nakonec si jej Holek přesi jen dokázal najít, jeho hlavička ale nemohla Nešetřila překvapit.

84

Z odkopu Petráše dokázali domácí vytežit rohový kop.

84

ze hřiště odchází Bobčík, přichází Burac.

82

Blansko mělo k dispozici další rohový kop. Na přetažený míč na zadní tyč si nejvýše vyskočil obránce Hodonína a poslal hlavou míč daleko od Petrášovy branky.

80

Po delším čase zahrozili také domácí, centr z pravé strany nebyl vůbec špatný, ale našel jen hlavu hostujícího obránce.

79

Po souboji o míč na domácí polovině je pískán faul hodonínského hráče. Hosté mohou něco vymyslet ze standardky.

76

Blanenský centr kousek od rohového praporku přeletěl všechny hráče i hodonínskou branku. Petráš bude odkopávat.

75

Langer dobře napadal Holmanovu rozehrávku. Hostující obrance ale ošemetnou situaci před vlastní šestnáctkou nakonec dokázal zvládnoiut.

73

Po souboji ve středu hřiště se Holek pustil do jednoho z hostů. Sudí ale tuto strkanici ponechá bez karetního trestu.