Italská Serie A

Turín FC – Inter Milán

0:1

konec (0:1)

03.06.2023, 18:30 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • 38. kolo • Matěj Skula

Tipsport: 2.51 3.52 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou. (20:38:22)
Jak český stoper David Zima (Turín), tak slovenský obránce Milan Škriniar (Inter Milán) zůstali pouze na lavičce náhradníků.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:8. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:7.
Je konec! V zápase 38. kola mezi Turínem a Interem Milán vítězí druhý jmenovaný a ten se tak dobře naladil na finále prestižní Ligy mistrů, které se koná za týden, tedy 10.6. V prvním poločase se trefil po pasu od Lukaka záložník Brozović, který svým pokusem překonal brankáře Turína. Ve druhém poločase byli výrazně aktivnější domácí fotbalisté, doplatili však na (ne)produktivitu. Ve velkých šancích selhal Antonio Sanabria, nejprve ho vychytal skvělým zákrokem střídající brankář Cordaz, v nastavení druhého poločasu pak v obrovské šanci ani pořádně netrefil míč. Naopak v 80. minutě byl Inter velmi blízko zvýšení svého náskoku, pokus bývalého teplického hráče Džeka zastavila až branková konstrukce. Inter to nakonec nemuselo vůbec mrzet, neboť odbránil těsný náskok 1:0 a alespoň do zítřka se posunul na druhé místo tabulky.

90+4

90+3

Střela Lukaka míří jen vedle pravé tyče branky domácích.

90+2

90+2. Sanabria v nastaveném čase odmítl vyrovnání

90+2

Brankář Cordaz teď až moc chtěl rozehrávat kombinací, až nakonec přihrál napadajícímu Schuursovi. Ten předložil míč před branku zcela volnému Sanabriovi, útočník Turína však trefil míč velmi špatně a vzápětí se svalil na trávník.

90

Rozhodčí Fabbri nastavuje čtyři minuty.

90

Střelou z velké vzdálenosti se prezentoval Miranchuk. Jeho pokus zamířil vysoko nad branku a brankář Interu nemusel zasahovat.

89

Na poslední chvíli zasáhl před unikajícím Bellanovou Ola Aina a zpomalil tak útok hostů.

88

Edinu Džekovi chyběly asi dva kroky, aby byl u míče dřívě než gólman domácích.

87

Centr Linettyho přeletěl všechny, poté se ještě snažil míč do vápna vrátit Seck, který však svým pasem zaměstnal jen obranu soupeře.

87

Další rohový kop pro Turín.

86

Střela Miranchuka mířila jen do brankáře „Nerazzurri“ Cordaze.

85

Turín začal hrát aktivněji, nechce poslední zápas sezony před svými fanoušky prohrát.