konec (1:2)

03.06.2023, 21:00 • Stade Francis Le Blé, Brest • 38. kolo • Šimon Vokurka

Tipsport: 4.91 4.26 1.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:14. (23:02:22)
Skóre otevřel ve 13. minutě z přímého kopu Benjamin Bourigeaud. Ve 36. minutě sice z penalty srovnal Harís Belkebla, ale v nastaveném čase první půle se pískal pokutový kop i na druhé straně. Ten si vzal na starost Bourigeaud a opět rozvlnil síť.
Ve druhém poločase hráči Rennes dokázali uhájit vedení 2:1 a díky remíze Lille na hřišti Troyes zakončují sezónu na 4. místě tabulky, v příštím roce tedy budou hrát základní skupinu Evropské ligy. Brest končí sezónu na 14. místě a bezpečně zvládl těžký rok, ve kterém do druhé ligy sestupují 4 týmy.

90+6

90+5

Domácí hráči mají míč na své polovině a chystají se na poslední nákop.

90+4

Žlutou kartu za zdržování obdržel Doğan Alemdar.

90+3

Po skrumáži ve vápně domácích se obraně nakonec podařilo míč odkopnout.

90

Bylo nastaveno 5 minut.

89

Střídání v týmu Rennes:
odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Lesley Ugochukwu.

89

Brest se snaží o finální nápor, ale častá přerušení mu rozhodně nepomáhají.

87

odchází Jeremy Doku, Karl Toko Ekambi a Hamari Traoré, přichází Arnaud Kalimuendo, Lorenz Assignon a Désiré Doué.

87

Střídání v týmu Brest:
odchází Harís Belkebla, přichází Félix Lemaréchal.

85

Krátce poté vidí žlutou kartu také Benjamin Bourigeaud.

83

Žlutou kartu za faul obdržel Birger Meling.

83

Po skrumáži ve vápně hostů se napřáhl k voleji Brassier, míč však vůbec netrefil.

82

Ani z této standardky nebezpečí pro Alemdarovu branku nevzniklo. Naopak, do protiútoku se řítil Gouiri, ale provinil se útočným faulem.

81

Po přímém kopu domácích z pravého křídla bude následovat ještě roh.

79

odchází Jeanuel Belocian, přichází Birger Meling.

77

Jeanuel Belocian leží na trávníku a vyžádal si ošetření. Domácím fanouškům se toto zdržování vůbec nelíbí.