konec (0:0)

27.05.2023, 17:00 • 30. kolo • Matěj Šoba

Tipsport: 1.12 7.0 8.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (18:53:51)
Je tu konec. Domácí nakonec zvládli zápas a zvítězili 2:0. Velké Meziříčí v druhém poločase přidalo, ale na branku to nestačilo. Naopak může být rádo, že to neskončilo větším rozdílem. Několik tutových šancí zlikvidoval brankář Lancman.

90+2

90+2

Hlučín vyjíždí s míčem na stranu Velkého Meziříčí a zde se bude snažit být co nejdelší čas.

90+1

Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Buchvaldek, přichází Kocur,
ze hřiště odchází Praus, přichází Levčík.

90

Dvě minuty se budou nastavovat.

89

89. MOUČKA - 2:0

89

Hlučín právě vstřelil branku!
ONDŘEJ MOUČKA přidává druhou branku domácích a skoro jistě tak pojišťuje body pro Hlučín. Svou střelou do horní části branky uklidňuje hned několik domácích. Naopak hostující hráči popadali k zemi vyčerpáním. Ještě se však pár minut hrát bude a stále je tu pro hosty šance třeba alespoň bod získat.

87

Kovala se dostal po pěkném pasu za obranu k brankáři Lancmanovi. Ten opět skvělým zákrokem drží těsný náskok domácích.

86

Hlučín pokračuje autovým vhazováním na soupeřově straně.

84

ze hřiště odchází Mládek, přichází Hasala.

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí:
ze hřiště odchází Hron, přichází Crhan.

84

Hra je hodně kouskovaná. K dalšímu faulu došlo u středového kruhu.

83

Útočný faul hostů. Zelení budou moci rozehrát z vlastní poloviny.

81

Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Kovala).

80

Kdyby Dolejš lépe zasáhl balon, mohl z bezprostřední blízkosti srovnat. Jenže se do balonu netrefil ideálně a tak se jen odkopávalo od branky Hlučínu.

80

Velké Meziříčí v závěrečné desetiminutovce začíná svého soupeře tlačit.

79

Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Plesník).

77

A podobně, jako tomu bylo několik minut zpět, kdy Dolejš z podobného místa rozehrával, i tentokrát balon jen proskákal v šestnáctce a skončil v zámezí.