konec (2:0)

27.05.2023, 17:00 • Orelský stadion • 30. kolo • Marek Valkovič

Tipsport: 1.99 3.38 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sleduje 210 diváků. (18:58:40)
Než se Hodonín na hřišti soupeře rozkoukal, už prohrával 2:0 po dvou brankách Ondřeje Strachoně. Ten v 69. minutě ještě přidal třetí. Na tu dokázal rychle odpovědět, ale když se zdálo, že se nadechne k obratu, tak domácí vystřídali pár hráčů a zbytek zápasu v klidu odbránili. Tímto končí série 8 utkání, kdy si Hodonín odvezl z Uherského Brodu alespoň jeden bod. Této výhry si domácí budou velmi cenit, protože získali 3 klíčové body, zatímco jejich sousedi v tabulce prohráli nebo remízovali.

90+3

90+3

Zápas se dohraje na polovině hostů.

90+2

Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Kyselka).

90+2

Hosté se nyní vehementně dožadují rohu, bezúspěšně.

90+1

Teď už to s Hodonínem vypadá hodně špatně, 2 góly za tři minuty je téměř nadlidský úkol.

Nastavují se 3 minuty.

90

Hned trojnásobné střídání na straně domácích.

88

Už tu byla šance na kontaktní branku! Ale útočníkovi chyběly dva kroky, aby míč skluzem dorazil do prázdné branky.

87

Obránci Brodu neriskují a radši míč odkopnou do zámezí, než aby ho ztratili a dali šanci soupeři.

86

Jeden z domácích nyní naprosto vypustil přihrávku na svého stopera, toho využil křídelník Hodonína, který však téměř z brankové čáry nacentrovat nedokázal.

85

S každou uběhnutou minutou se šance Hodonína na vyrovnání snižují, zatím to na další branky moc nevypadá.

83

Na hranici velkého vápna kombinovali hráči v bílém, domácí však zaparkovali autobus před svou brankou a urputně všechny střely blokují.

82

Hlavička z dálky neměla potřebnou razanci ani přesnost, aby překonala Nemravu.

81

Po vstřelené brance získali hodonínští sebevědomí, vstřelit dvě branky za necelých 15 minut je stále obtížný úkol.

80

Po velmi nepříjemném zákroku zůstává jeden z hostů ležet na trávníku, ale nakonec se zdá, že bude v pořádku.