konec (14:17) Stav série: 1:1

23.03.2023, 18:00 • Čtvrtfinále • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.22 10.8 5.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Dukla Praha – HC ROBE Zubří 30:32 (14:17)
Nejvíce branek: F. Březina 11, Sviták 5/3, Hlinka 5 – Mičkal 7/5, Mazurek 6, Bajer 6. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/5. Vyloučení: 5:4. (19:34:16)
Zápas je u konce! A byl velice atraktivní. Zubří odskočilo do šestigólového náskoku a vypadalo to s domácími bledě. Ti ale pak toto manko v mžiku stáhli a dokonce měli dva útoky na to, aby se dostali do vedení. Jenže to se nestalo, poslední minuty opět zvládli lépe hostující házenkáři a srovnali tak sérii na 1:1.

Konec zápasu. (30:32)

59

Zdramatizovat utkání se ještě pokusil Marek Hlinka. Míč sice brankář vyhrábl, ovšem sudí signalizoval, že při zákroku byl už míč za brankovou čárou. (30:32)

58

O výsledku je pravděpodobně rozhodnuto. Zubří předvedlo skvělou dohrávku na pravé křídlo, kde operoval Pavel Bajer, který míč dostal do sítě a nastavil mezi týmy tříbrankový rozdíl. (29:32)

56

A je tu další branka hostů! Opět jí předcházel skvělý zákrok brankáře a čtyři minuty před koncem se Zubří ujímá díky gólu Matěje Havrana dvoubrankového vedení. (29:31)

56

Nakonec se do vedení dostává zpět Zubří. Rozhodl o tom zákrok gólaman a následně Lukáš Mořkovský. (29:30)

54

Domácí gólman předvedl další úspěšný zákrok a Dukla tak může jít do vedení! Ještě předtím ale její trenér svolává hráče k sobě a vybírá si oddechový čas. (29:29)

52

Jiří Rakouský Duklu v posledních minutách viditelně táhne. Nyní si našel cestičku do volného prostoru a napálil míč do pravého vinglu. (29:29)

52

Až laxně působila střela Davida Mazurka. Opak byl ale pravdou, protože se míč jednoduše dostal do levého dolního růžku. (28:29)

52

Jiří Rakouský pálil z dálky do volné branky. Vypadalo to, že to brankář Zubří stihne, ale nakonec tomu tak nebylo. (28:28)

52

Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský). (27:28)

51

Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří. (27:27)

51

Deset minut do konce a je vyrovnáno! Dukla pěkně dohrála na levé křídlo, kde operoval Jiří Rakouský, která skočil do brankoviště a vmetl míč do sítě. (27:27)

50

Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Matěj Havran). (26:27)

50

Ale i Dukla si uvědomuje, o co hraje, a znovu snižuje už jen na rozdíl jediné branky. Filip Březina tentokrát pálil z dálky. (26:27)

49

David Mazurek si připsal čtvrtou trefu ze hry a Zubří si dvoubrankový náskok hlídá. (25:27)

48

Filip Březina ale na druhé straně rychle odpověděl a na kontě má dnes již deset přesných tref. (25:26)

48

Nyní už se hosté dokázali prosadit. Od jejich posledního gólu uběhlo šest minut. Nyní to zlomil Pavel Bajer. (24:26)

30:32

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Vojtela, Jonáš, Sviták, F. Březina, Bolehovský, Rumian, Krušberský, Dokoupil, Křístek, J. Rakouský, Hlinka, Moravčík, M. Rakouský, Šůstek.

HC ROBE Zubří: Krupa, Krůpa – Mořkovský, Havran, Uhriňák, K. Galia, Randýsek, Mika, Mazurek, Mičkal, Cibulec, Šišák, Hlavenka, Kyryljuk, Bajer, Mizera.