SHK Mustangové AUTO IN – Parahokej Havířov z.s.

0:2

konec (0:1, 0:1, 0:0) Stav série: 1:1

18.03.2023, 19:20 • O 5. - 6. místo • Lukáš Hrdina

Zápas je u konce! Havířov si pohlídal závěr utkání a i přes několik dobrých šancí Mustangů odjíždějí z Pardubic s vítězstvím. O tom, kdo získá páté místo tak rozhodne až závěrečný zápas.

Pro dnešek to bude vši, přeji hezký zbytek večera a zase někdy na počtenou! (20:59:22)

44:30

Kubešova rána minula tři tyče.

43:42

Přihrávku po mantinelu zachytil Kvoch a ihned posílá kotouč před branku.

42:06

Až do prostoru mezikruží si s kotoučem zajel Kubeš, kterému se taky podařilo zakončit, avšak jeho rána byla zblokována.

40:57

Kuhli-Lauenstein dostal přihrávku na vzdálenější tyč, ale dobrý přesun Bočka mu zamezil ve skórování.

39:54

Souboj v rohu hřiště vyhrává Havířov.

39:05

Dodrý obranný zákrok Kvocha rozjel útočnou akci Mustangů, která skončila až u Michalce, jenž z bezprostřední blízkosti pálil na Lepáčka, ale neúspěšně.

37:55

Michalcovu přihrávku před odkrytou branku nezasáhl Neuman.

36:50

Střelu Kvocha z poloviny hřiště si Lepáček pohlídal.

35:14

Kubeš i přes napadání tří hráčů dokázal zakončit. Jeho střela letěla pod břevno Lepáčkovi svatyně, ale havířovský gólman zůstává nepřekonán.

35:02

Přihrávku Kvocha vystihl Kuhli-Lauenstein, ale díky napadání se mu nepodařilo zakončit.

33:38

Dobrou přihrávku před branku Havířova poslal Kubeš, bohužel pro Pardubice nenašel kotouč žádnou z hokejek domácích.

32:35

Zaváhání Michalce využil Kuhli-Lauenstein. U kotouče Havířov.

31:32

Další perfektní zákrok Bočka! Ten musel chytat střelu Rábika, který se rozjel podel levého mantinelu a dostal se až před pardubickou branku.

30:42

Rychlý útok Mlčáka s Kuhli-Lauensteinem končí ofsajdem.

30:01

Úvodní vhazování závěrečné třetiny jde opět na hole Mustangů.

30:01

Druhá dvacetiminutovka je u konce! Havířov podobně jako v první třetině vsítil jednu branku a navýšil vedení na 2:0. Závěrečná třetina začne přibližně ve 20:30.