Euroliga - ženy

Perfumerias Avenida Salamanca – ZVVZ USK Praha

73:71

po prodl. (14:15, 31:25, 40:43, 62:62) Stav série: 1:0

17.03.2023, 20:30 • Pabellón Municipal Wurzburg, Salamanca • Čtvrtfinále • Tadeáš Rulf

Tipsport: 3.5 14.0 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marie Condeová (P) – 2 bloky (22:39:29)
Ne, koš platí, přestože spadl až po zaznění závěrečného klaksonu, vyslán na cíl byl výrazně před. Asi je to tak i spravedlivé, Češky měly štěstí těsně před prodloužením, Španělky na jeho konci. Skóre zápasu je tak srovnané na 1:1 a rozhodující utkání se bude muset hrát v Praze.

USK Praha předvedlo velmi dobrý srdnatý výkon, dokázalo být Salamance vyrovnaným soupeřem a přestože dnes rozhodně nebude opouštět hřiště s úsměvem, nemáme se za co stydět. A vzhledem k odvetnému utkání není třeba ani propadat chmurám, publikum dnes Španělky opravdu hnalo kupředu, snad si s vlastními fandy v zádech dokáží příští týden Pražanky se soupeřkami již poradit.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji vám všem mnoho úspěchu a top den.

Konec zápasu. (73:71)

44:59

Obávám se, že tentokrát už ani video Češky nezachrání, byť sudí opět vše prověřuje. (73:71)

44:59

Ajajaj, poslední koš zápasu rozhoduje v nepřízeň českých lvic. (73:71)

44:43

Thomasová bohužel míjí, do útoku uhání španělský tým! (71:71)

44:20

Vše bylo ale v pořádku, míč jde českým hráčkám, skvěle ubráněno! (71:71)

44:20

Po souboji Resingerové a Condeové sudí opět kontaktuje video. (71:71)

44:00

Češky srovnávají dvoubodou ranou, útočit jdou ale opět domácí hráčky. (71:71)

43:35

Dominiguezová, zřejmě dnes nejlepší hráčka Salamancy, následně dává trojku a možná láme zápas, to by byla škoda. (71:69)

43:21

A za dva body se prosazuje Thomasová! I prodloužení nabízí spoustu drama a vzrušení, stejně jako celý zápas, wow. (68:69)