1:2

po prodl. (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)

17.03.2023, 03:37 • SAP Center, San Jose • Marek Baloun (@BalounMarek)

Tipsport: 3.17 4.28 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí si tak zapisují další neúspěch v extra čase a vzdálili se šanci na postup do play-off, které začíná přesně za měsíc. Oproti Columbusu to ale byla se Seattlem vyrovnaná divoká partie a byť domácí fanoušci po brance Dunna jen strnule seděli, dnes viděli krásný zápas. Hezký den! (06:06:38)

61:58

61:58 Vince DUNN - 1:2

61:58

Seattle právě vstřelil branku!

VINCE DUNN si ale věřil a je odměněn vítěznou brankou! James Reimer nepřilepil loket své levačky dostatečně k tělu a kotouč mu prošel za záda. Asistence: Oliver Bjorkstrand a Jared McCann.
Statistika
Střely na bránu: 32 – 32 | Přesilová hra: 0/2 – 0/3 | Trestné minuty: 4 – 6

James Reimer (San Jose) – 30 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,8 %, odchytal 61:38
Philipp Grubauer (Seattle) – 31 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,9 %, odchytal 61:38

Česká a slovenská stopa
Tomáš Hertl (San Jose) – 0+0, -1 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:56

1. William Eklund (San Jose) 1+0
2. James Reimer (San Jose) 30 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,8 %
3. Vince Dunn (Seattle) 1+0

61:50

Oliver Bjorkstrand si nevěřil na střelu a raději couvá mimo třetinu.

61:29

McCann ale přestřelil.

61:03

Barabanovu střelu hosté zablokovali a sprintuje se na druhou stranu.

60:49

Coutureho střela šla nad branku.

60:31

Alexander Wennberg na buly zlomil hůl a musel bránit bez ní, domácí toho ale nevyužili.

60:01

Ale to nic nepřineslo a Sharks podruhé v řadě jdou do prodloužení! Ve třetí třetině se sice dostali do vedení, když William Eklund využil trestné střílení, v úniku ale jednoduchou střelou srovnal Oliver Bjorkstrand a to bylo z branek vše.

60:00

59:52

Ještě se bojuje v domácím rohu.

59:37

Eberle minul z mezikruží Reimerovu klec.

59:01

Poslední minuta třetiny.

58:39

Tomáš Hertl vyhrál buly, následně je ale pískán icing.

58:24

Seattle se drží v útočné třetině, nedokázali ji ale uzamknout.

57:22

Will Borgen při nápřahu minul a to otevřelo šanci na gól z úniku pro Gregora! Grubauer ale drží vyrovnaný stav.

1:2

Branky a nahrávky: 42. Eklund (TS) – 48. Bjorkstrand (Gourde, A. Larsson), 62. Dunn (Bjorkstrand, McCann)

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – Pouliot, E. Karlsson, Vlasic, Knyžov, Ferraro, Benning – Johnsson, Hertl, Barabanov – Eklund, Couture, Labanc – Gregor, Sturm, J. Svečnikov – Lindblom, Lorentz, Zetterlund.
Trenér: David Quinn

Seattle Kraken: Grubauer (Mar. Jones) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Borgen, Jayc. Megna, Schultz – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz, Wennberg, Donato – Sprong, Tolvanen, Gourde – Bjorkstrand, B. Tanev, Geekie – Hayden.
Trenér: David Hakstol

Rozhodčí: Chmielewski, South – Kelly, Gibbons

Diváci: 11 720

01:14 SEA 2 Schwartz, nedovolené bránění
05:52 SJS 2 Knyžov, hákování