6:2

konec (2:2, 1:0, 3:0) Stav série: 1:0

11.03.2023, 17:00 • Sportovní centrum Řepy, Praha • Čtvrtfinále • Mateo

Tipsport: 1.02 15.0 25.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Branky a nahrávky: 12. Němeček (Havlas), 20. Mare. Beneš (Havlas), 40. Mare. Beneš (T. Hanák), 45. Eliáš (Havlas), 57. T. Hanák (Mare. Beneš), 60. Mare. Beneš – 10. D. Gärtner (Plíhal), 20. Plíhal (D. Gärtner). Vyloučení: 0:1. Diváci: 175. Rozhodčí: Radim Sýkora, Miroslav Tkáč. (18:50:59)
Z tohoto zápasu je to všechno. Díky za pozornost a u florbalu zase příště na počtenou! Hezký zbytek víkendu.
Máme za sebou první utkání této čtvrtfinálové série, které nakonec zvládl lépe Tatran po výhře 6:2. Výhra se ale nerodila lehce, protože po dvou třetinách bylo skóre 3:2 pro Tatran. Střešovičtí ale třemi brankami v poslední třetině rozhodli o své výhře. Tatran se tak ujímá vedení v sérii 1:0 na zápasy. Druhý zápas se bude hrát opět ve Sportovním centru Řepy zítra od 17 hodin.
Nejlepší hráči zápasu: Daniel Gärtner (SKV) a Lukáš Kříž (Tatran).

59:52

59:52 Marek BENEŠ - 6:2

59:52

Tatran právě vstřelil branku! Ještě jedna branka domácího celku! Prázdnou branku trefil z vlastního obranného pásma obloučkem MAREK BENEŠ. Bez asistence.

59:10

Tatran už míří k vítězství a zápas už se pouze dohrává.

58:33

Rozehrávku nyní měli hráči Vinohrad.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35

Míček skončil mimo hrací plochu a rozehrávat budou hráči Sokola.
Oddechový čas pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady.

56:32

56:32 Tomáš HANÁK - 5:2

56:32

Tatran právě vstřelil branku! Tatran zvyšuje náskok! Beneš našel pěknou nahrávkou zpoza brány TOMÁŠE HANÁKA, který se poté trefil rychlou ranou z první nad nohu brankáře Blumbergse. Asistence: Marek Beneš.

56:15

Jeden z hráčů Vinohrad byl zastaven nedovoleně. Vinohrady tak budou rozehrávat.

55:06

Piskáčkovu tvrdou střelu skvěle vyrazil Blumbergs.

54:00

Střela Šimka ze strany projela pod Blumbergsem, ale v brance neskončila. Nyní měly Vinohrady štěstí.