konec (15:16)

08.02.2023, 18:00 • STAREZ Aréna Vodova (malá hala) • 21. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 3.04 7.93 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SKKP Handball Brno – HCB Karviná 28:28 (15:16)
Nejvíce branek: Kocich 10/2, Živanov 4, Burget 4 – Solák 8, Patzel 7, Fulnek 4. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 3/2 – 1/1. Vyloučení: 5:5. Diváci: 613. (19:49:05)
Remíza je pro Karvinou určitě málo. Jednak vzhledem k průběhu duelu a druhak s přihlédnutím k boji o vítězství v základní části. Plzeň bude totiž v neděli proti Strakonicím jasným favoritem a podle všeho uteče Baníku na rozdíl čtyř bodů. Pro Brno je to naopak důležitý boj z hlediska přetahované o účast v play-off.
I druhé vzájemné utkání mezi Brnem a Karvinou v letošní sezoně skončilo plichtou. Ve strhující bitvě plné emocí byli domácí v prvním poločase mínus šest branek, ale vzchopili se a před druhou půli měli reálnou šanci na body. Následně se nadále trápili ze samostatných úniků, odhadem tak čtyřikrát si v této situaci vylámali zuby na Mokrošovi. I ve druhém dějství platilo, že Brněnští především dotahovali. Každopádně v poslední minutě mohli jít vůbec poprvé do vedení. Za faul na Kocicha na levé spojce byla nařízena sedmička, jenže nejlepší střelec Chance Extraligy minul pravou tyč.

Konec zápasu. (28:28)

60

To se nestane, nejprve Kolečkář přistoupil zleva k pravé spojce, Baník ještě házel devítku a Solák přestřelil z výskoku. (28:28)

60

Kocich selhal, minul pravou tyč a Karviná může ještě zvítězit. (28:28)

60

Diváci byli na nohou, na konci domácí kombinace byl faulovaný Kocich na levé spojce a bude se házet sedmička. (28:28)

60

Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno. (28:28)

59

Solák kontruje z levé spojky na vzdálenější tyč, Ilić ještě zůstal ležet na zemi, ale bude v pořádku. (28:28)

59

Živanov s Kocichem dohráli z levé strany na pivota Sekuliće, ten se otočil a rozvlnil síť. (28:27)

58

Ilić zastavil nohou pokus Soláka z pravé spojky na zadní tyč a Brno může jít snad poprvé do vedení v tomto duelu. (27:27)

58

Burget vymetl z pravého křídla vzdálenější šibenici. (27:27)

57

Růža se dostal až na šestku, odkud přepálil horní tyčku. (26:27)

57

Odpískán průraz Živanova na pravé spojce, vyrovnání Brna se tak konat nebude. Karviná si bere timeout. Trenér Hladík je vytočený. (26:27)

56

Patzelova bomba z levé spojky se odrazila od přední tyče do rukou Burgeta na šestce. (26:27)

56

Brno udělalo taktický faul na Patzela, ten potom dohrával na Užka na pivotu. (26:27)