2. liga skupina Východ

SHKM Baník Hodonín – AZ Havířov

4:1

konec (2:1, 0:0, 2:0)

28.01.2023, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 33. kolo • Tomáš Chalupa, Pavel Budař

Tipsport: 2.6 5.0 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:08:23)

59:48

59:00

V nepřehledné situaci jeden z hráčů Havířova vypálil z otočky a jeho spoluhráč už se dokonce radoval, puk ale zřejmě zastavila branková konstrukce!

58:15

Hodonín ukončil kombinaci Havířova a vyhodil puk ze třetiny. Žádné drama už se konat nebude.

57:48

Vyloučení v týmu SHKM Baník Hodonín:
Krejčiřík – 2 min., podrážení.

57:30

Havířov ještě dostane šanci kosmeticky skóre upravit, po faulu Hodonína si AZet zahraje přesilovku.

57:15

Baník stále nemá dost a Štipčák je neustále pod palbou!

56:08

56:08 David DOBŠA - 4:1

56:08

Baník právě vstřelil branku!
Je až neuvěřitelné, s jakou lehkostí hrají ve třetí třetině hráči Hodonína. DAVID DOBŠA dostal od Richarda Bořuty povedenou zadovku, následně si doslova namazal na chleba bránícího Mrowiece a překonat se mu podařilo i Štipčáka. 4:1, tady už nebude co řešit. Asistence: Richard Bořuta, Radim Hradil.

55:14

Petr Krejčí jel s kotoučem na holi proti obránci Havlíkovi, lépe ze souboje vyšel hráč Havířova, kterému se puk podařilo vypíchnout.

54:20

Zakázané uvolnění Baníku. AZetu se čas začíná poměrně rychle krátit.

53:00

Dělovka z dílny Davida Rauše pořádně rozduněla mantinel za brankou Štipčáka, to ale zřejmě nebyl záměr domácího zadáka.

52:00

O obrovském štěstí může hovořit i Hodonín, který výrazně podržel Šurý! Ten se skvěle roztáhl při dorážce Šimona Kratochvila a zabránil kotouči v cestě do sítě.

51:30

Zakázané uvolnění Hodonína.

51:03

Defenziva Havířova je pod obrovským tlakem a musí čelit velkému náporu domácích barev. Velké štěstí měl teď AZet při střele Davida Dobši, která byla těsně před Štipčákem ještě tečovaná.

50:14

Po dorážce Jana Štědrého za Štipčákem zazvonila levá tyč!

49:13

Jakub Mrva jen tak nahodil kotouč na domácí branku, Michal Šurý letící puk srazil hokejkou do ochranné sítě.

48:20

A když už Havířovští něco zajímavého vymyslí, nevyjde jim finální přihrávka.

47:00

Havířov momentálně v útočné třetině působí až neškodným dojmem, naopak domácích hráčů je plný led.

4:1

Branky a nahrávky: 7. Romančík (Charvát, Škápik), 14. Škápik (Romančík), 45. Bořuta, 57. Dobša (Bořuta, Hradil) – 10. Antoníček (Spratek)

SHKM Baník Hodonín: Šurý (Zollpriester) – Šmach, Miklík, Škápik (A), Němec, Polesný (A), Rauš, Kučera – Sajdl (C), Dobša, Štědrý – Hradil, Krejčiřík, Bořuta – Peš, Charvát, Jarovinskij – Krejčí, Romančík, Matějka – Bartes.
Trenér: Aleš Bachánek

AZ Havířov: Štipčák (Šindelka) – Hudec, Kolarz (C), Havlík, Kuboš, Mrowiec, Kunc, Dudáš (A) – Pawliczek, Zdeněk, Apolenář – Pastor, Spratek, Tvrdý – Antoníček, Kratochvíl, Pavlík – Čmiel, Haas, Mrva.
Trenér: Jiří Raszka

Rozhodčí: Vaněk – Hübl, Jurčík

07:00 HOM 1:0 Romančík (Charvát, Škápik)
09:20 HOM 2 Miklík, hákování
09:30 HAV 1:1 Antoníček (Spratek)