Liga juniorů

HC Chrudim – HK Mladí Draci Šumperk

3:4

konec (1:3, 1:0, 1:1)

27.01.2023, 20:00 • Zimní stadion Chrudim • 31. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

Konec zápasu. (22:10:08)

59:34

Chrudim kombinuje ve třetině.

58:55

Závar před Ryšavým, chrudimské čepele se nyní velmi nepříjemně dobývali na hostující klec.

58:53

Chrudim to zkouší v šesti. Kadlc je na střídačce.

57:28

Mladí Draci právě vstřelili branku! KRYŠTOF SEIDENGLANZ to vzal na sebe a zkusil prověřit prostor u bližší tyče domácí brány. Skulinka tam byla a Šumperk si bere zápas zpět a vede rozdílem jedné branky. Bez asistence.

56:53

Karas to zkusil od levého mantinelu, Kadlc chytá kotouč do náruče.

56:18

55:22

Šotkovského střela měla myšlenku, hostující forvard to zkoušel dvakrát ze stejného místa a dvakrát měl Kadlc plné ruce práce.

54:18

Šumperk si zahraje přesilovou hru, Minaříka dohrál bez puku Hemský a půjde si odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

53:55

Chrudim je v pásmu, Ryšavý je v permanenci.

53:28

Šotkovského pokus, následně se to Cekr pokoušel vzít na sebe.

52:29

-20:00

51:56

Puk ujel před Kadlcem na opačnou stranu, než by domácí strážce klece očekával.

50:00

Seidenglanz se opřel tělem do hostujícího forvarda, který se zkoušel dostat do pásma a Bernat tento zákrok posuzuje jako nedovolený. Na dvě minuty se síly na ledě vyrovnají.

47:29

Pětiminutový trest je udělen i na domácí straně, Jirout se provinil nedovoleným bráněním a také je poslán do kabin.

47:17

Novák podporován další spoluhráčem vyrazila osamoceni dopředu, Souček jej dobrusloval, nicméně Ryšavý musel zasahovat.

46:29

3:4

Branky a nahrávky: 4. Zdeněk (Hemský), 22. Novák (Matýs, Macas), 45. Jirout (Štěpánek) – 6. Najman (Tomeš, Szabó), 8. Seidenglanz (Cekr, Šotkovský), 17. Tomeš (Cabadaj), 58. Seidenglanz

HC Chrudim: Kadlc (Vašek) – Pazdera (C), Dvořák, Vaníček, Sopoušek, Straka – Jirout, Matýs, Macas, Dostál, Novák, Štěpánek, Procházka, Hemský, Zdeněk, Bárta
Trenér: Marek Dvořák

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Ježek) – Netolický (A), Cabadaj, Cekr, Plhal, Souček, Jarmara – Slováček (A), Karas, Seidenglanz, Szabó, Tomeš, Miškovský, Minařík (C), Najman, Šotkovský
Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Bernat – Hájková, Figer

03:52 CHR 1:0 Zdeněk (Hemský)
05:27 MDS 1:1 Najman (Tomeš, Szabó)
07:27 MDS 1:2 Seidenglanz (Cekr, Šotkovský)