Tipsport: 1.69 4.48 4.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 23 – 30 | Přesilová hra: 1/3 – 0/3 | Trestné minuty: 28 – 28

Marc-André Fleury (MIN) – 28 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,3 %, odchytal 62:08
Carter Hart (PHI) – 20 zákroků, 3 OG, úspěšnost 87,0 %, odchytal 61:53

Bez české a slovenské účasti

1. Matt Boldy (MIN) – 2+1
2. Mats Zuccarello (MIN) – 1+1
3. Jared Spurgeon (MIN) – 0+1
Domácí fanoušci mají nakonec důvod k radosti. Bojovné utkání přineslo vítěze až v prodloužení, kde se dokázal po krásné akci prosadit Mats Zuccarello. Z celkového pohledu je vítězství Wild zasloužené, nicméně i Flyers si za svoji bojovnost onen získaný bod zasloužili.

62:08

62:08 Mats ZUCCARELLO - 3:2

62:08

Minnesota právě vstřelila branku!
Nádherná individuální akce MATSE ZUCCARELLA přináší druhý bod pro Minnesotu. Norský útočník proskočil mezi dvěma obránci, dostal se až před Harta, kterého zkušeně přehodil. Asistence: Calen Addison a Matthew Boldy.

61:32

Flyers se dostali do přečíslení tří na jednoho. Konecny to zkoušel střelou po ledě a Fleury svůj tým výrazně podržel!

61:09

Boldy si najel mezi kruhy a zkusil to bekhendem, Hart jeho ránu vyrazil do bezpečí.

60:30

Minnesota na začátku prodloužení kontroluje kotouč a pomalu si připravuje svůj útok.

60:01

Minnesota se ve 45. minutě dostala zásluhou druhého gólu Boldyho do vedení, nicméně Flyers se nevzdali a v samotném závěru vystřelil remízu 2:2 zadák DeAngelo. Který z týmů si v prodloužení dojde pro druhý bod?

60:00

59:50

Puk je ve středním pásmu a zřejmě uvidíme prodloužení.

59:10

Konecny dostal hodně místa na levém kruhu a zkusil to střelou zápěstím. Puk těsně přeletěl břevno, Flyers se pokouší tento zápas zcela otočit.

58:32

58:32 Anthony DEANGELO - 2:2

58:32

Philadelphia právě vstřelila branku!
Pořádná zápletka. Hosté okamžitě využili početní převahy a srovnávají na 2:2. Na pravém kruhu dostal kotouč ANTHONY DEANGELO a trefil se naprosto parádně pod horní tyčku. Asistence: Kevin Hayes a Ivan Provorov.

58:24

Hart uhání na střídačku a Flyers to zkusí v šesti hráčích na ledové ploše.

57:45

Poslední střídání musí být pro Flyers hodně frustrující, hra se odehrává neustále za brankou Harta a hosté se nemohou dostat k závěrečnému tlaku.

3:2

Branky a nahrávky: 24. Boldy (M. Foligno, Spurgeon), 45. Boldy (Kaprizov, Zuccarello), 63. Zuccarello (Addison, Boldy) – 6. N. Cates (Ristolainen), 59. DeAngelo (Hayes, Provorov)

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Brodin, Addison, Merrill – Zuccarello, Steel, Kaprizov – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Boldy, F. Gaudreau, Duhaime – Reaves, Dewar, Shaw.
Trenér: Dean Evason

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, DeAngelo, Sanheim, Ristolainen, Seeler – Tippett, Frost, J. van Riemsdyk – Konecny, N. Cates, Farabee – Allison, Laughton (A), Hayes – MacEwen, P. Brown, Deslauriers.
Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: O'Donnell, Rehman – Murchison, Galloway

Diváci: 19 177

05:14 PHI 0:1 N. Cates (Ristolainen)
09:56 MNS 5 Reaves, bitka