Obří slalom žen, 2. kolo, Kronplatz
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
konec
24.01.2023, 13:30
•
Karel Jedlička
live na
:
0
0
0
live navsaďte si na:
• Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
Obří slalom žen, 2. kolo, Kronplatz
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
konec
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Listiny
Konečné výsledky
- 1.
Mikaela Shiffrinová (USA)
2:00,61
- 2.
Lara Gutová-Behramiová (SUI)
+0,45
- 3.
Federica Brignoneová (ITA)
+1,43
- 4.
Petra Vlhová (SVK)
+1,65
- 5.
Tessa Worleyová (FRA)
+1,89
- 6.
Sara Hectorová (SWE)
+2,05
- 7.
Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
+2,09
- 8.
Alice Robinsonová (NZL)
+2,12
- 9.
Valérie Grenierová (CAN)
+2,36
- 10.
Marta Bassinová (ITA)
+2,60
- 11.
Ragnhild Mowinckelová (NOR)
+2,69
- 12.
Julia Scheibová (AUT)
+2,85
- 13.
Estelle Alphandová (SWE)
+2,90
- 14.
Ana Buciková (SLO)
+2,93
- 15.
Elisabeth Kappaurerová (AUT)
+3,03
- 16.
Thea Louise Stjernesundová (NOR)
+3,28
- 17.
Lara Colturiová (ALB)
+3,39
- 18.
Nina O'Brienová (USA)
+3,58
- 19.
Elisa Mörzingerová (AUT)
+3,60
- 20.
Ricarda Haaserová (AUT)
+3,68
- 21.
Franziska Gritschová (AUT)
+3,99
- 22.
Michelle Gisinová (SUI)
+4,09
- 23.
Ramona Siebenhoferová (AUT)
+4,41
- 24.
Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
+4,57
- 25.
Lisa Nybergová (SWE)
+4,58
- 26.
Andrea Ellenbergerová (SUI)
+7,85
- Paula Moltzanová (USA)
DNF
- Mina Fürst Holtmannová (NOR)
DNF
- Stephanie Brunnerová (AUT)
DNF
- Zrinka Ljutićová (CRO)
DNF
1. Mikaela Shiffrinová 1417 b
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 861 b
3. Petra Vlhová (SVK) 846 b
4. Federica Brignoneová 656 b
5. Marta Bassinová 638 b
6. Ragnhild Mowinckelová 595 b
7. Wendy Holdenerová 587 b
8. Sofia Goggiaová 570 b
9. Elena Curtoniová 508 b
10. Ilka Štuhecová 408 b
...
53. Martina Dubovská (CZE) 94 b (14:32:32)
1. Mikaela Shiffrinová 500 b
2. Marta Bassinová 451 b
3. Lara Gutová-Behramiová 437 b
4. Petra Vlhová 386 b
5. Federica Brignoneová 364 b
6. Sara Hectorová 273 b
7. Valérie Grenierová 236 b
8. Tessa Worleyová 219 b
9. Ragnhild Mowinckelová 184 b
10. Paula Moltzanová 141 b
V samotném druhém kole měla hned po Shiffrinové nejlepší čas Sara Hectorová, které to stačilo k posunu z dvanáctého místa na šesté. Naopak zklamala domácí Marta Bassinová, vedoucí žena pořadí obřího slalomu zavadila rukou o branku a po této výrazné chybě dojela až desátá.
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:00,61
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,45
3. Federica Brignoneová (ITA) +1,43
4. Petra Vlhová (SVK) +1,65
5. Tessa Worleyová (FRA) +1,89
6. Sara Hectorová (SWE) +2,05
7. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +2,09
8. Alice Robinsonová (NZL) +2,12
9. Valérie Grenierová (CAN) +2,36
10. Marta Bassinová (ITA) +2,60
11. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +2,69
12. Julia Scheibová (AUT) +2,85
13. Estelle Alphandová (SWE) +2,90
14. Ana Buciková (SLO) +2,93
15. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +3,03
16. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,28
17. Lara Colturiová (ALB) +3,39
18. Nina O'Brienová (USA) +3,58
19. Elisa Mörzingerová (AUT) +3,60
20. Ricarda Haaserová (AUT) +3,68
21. Franziska Gritschová (AUT) +3,99
22. Michelle Gisinová (SUI) +4,09
23. Ramona Siebenhoferová (AUT) +4,41
24. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +4,57
25. Lisa Nybergová (SWE) +4,58
26. Andrea Ellenbergerová (SUI) +7,85
...
Paula Moltzanová (USA) DNF
Mina Fürst Holtmannová (NOR) DNF
Stephanie Brunnerová (AUT) DNF
Zrinka Ljutićová (CRO) DNF
1
1
2
2
3
1. Petra Vlhová (SVK) 2:02,26
2. Tessa Worleyová (FRA) +0,24
3. Sara Hectorová (SWE) +0,40
4. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,44
5. Alice Robinsonová (NZL) +0,47
6. Valérie Grenierová (CAN) +0,71
4
5
5
6
6
7
8
8
1. Sara Hectorová (SWE) 2:02,66
2. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,04
3. Marta Bassinová (ITA) +0,55
4. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,64
5. Julia Scheibová (AUT) +0,80
6. Estelle Alphandová (SWE) +0,85
7. Ana Buciková (SLO) +0,88
8. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +0,98
9. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,23
10. Lara Colturiová (ALB) +1,34
11. Nina O'Brienová (USA) +1,53
12. Elisa Mörzingerová (AUT) +1,55
13. Ricarda Haaserová (AUT) +1,63
14. Franziska Gritschová (AUT) +1,94
15. Michelle Gisinová (SUI) +2,04
16. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,36
17. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,52
18. Lisa Nybergová (SWE) +2,53
19. Andrea Ellenbergerová (SUI) +5,80
Mina Fürst Holtmannová (NOR) DNF
Stephanie Brunnerová (AUT) DNF
Zrinka Ljutićová (CRO) DNF
9
10
10
11
12
13
13
14
15
1. Estelle Alphandová (SWE) 2:03,51
2. Ana Buciková (SLO) +0,03
3. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +0,38
4. Lara Colturiová (ALB) +0,49
5. Nina O'Brienová (USA) +0,68
6. Ricarda Haaserová (AUT) +0,78
7. Franziska Gritschová (AUT) +1,09
8. Michelle Gisinová (SUI) +1,19
9. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,51
10. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +1,67
11. Lisa Nybergová (SWE) +1,68
12. Andrea Ellenbergerová (SUI) +4,95
Mina Fürst Holtmannová (NOR) DNF
Stephanie Brunnerová (AUT) DNF
Zrinka Ljutićová (CRO) DNF
16
17
18
18
19
19
20
21
22
23
24
25
26
27
27
28
29
30
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 58,72
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,13
3. Federica Brignoneová (ITA) +0,27
4. Valérie Grenierová (CAN) +0,76
5. Paula Moltzanová (USA) +0,84
6. Petra Vlhová (SVK) +1,01
7. Alice Robinsonová (NZL) +1,15
8. Tessa Worleyová (FRA) +1,31
9. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,41
10. Marta Bassinová (ITA) +1,42
11. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1,67
12. Julia Scheibová (AUT) +1,79
12. Sara Hectorová (SWE) +1,79
14. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +1,85
15. Elisa Mörzingerová (AUT) +1,88
16. Estelle Alphandová (SWE) +2,00
17. Ana Buciková (SLO) +2,03
18. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,13
19. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,14
20. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,15
21. Lara Colturiová (ALB) +2,19
22. Ricarda Haaserová (AUT) +2,37
23. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,38
24. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +2,42
25. Zrinka Ljutićová (CRO) +2,60
26. Andrea Ellenbergerová (SUI) +2,71
26. Franziska Gritschová (AUT) +2,71
28. Michelle Gisinová (SUI) +2,96
29. Lisa Nybergová (SWE) +3,10
29. Nina O'Brienová (USA) +3,10
1. Mikaela Shiffrinová 1317 b
2. Petra Vlhová 796 b
3. Lara Gutová-Behramiová 781 b
4. Marta Bassinová 612 b
5. Federica Brignoneová 596 b
6. Wendy Holdenerová 587 b
7. Ragnhild Mowinckelová 571 b
8. Sofia Goggiaová 570 b
9. Elena Curtoniová 508 b
10. Ilka Štuhecová 408 b
...
52. Martina Dubovská 94 b
1. Marta Bassinová 425 b
2. Mikaela Shiffrinová 400 b
3. Lara Gutová-Behramiová 357 b
4. Petra Vlhová 336 b
5. Federica Brignoneová 304 b
6. Sara Hectorová 233 b
7. Valérie Grenierová 207 b
8. Tessa Worleyová 174 b
9. Ragnhild Mowinckelová 160 b
10. Paula Moltzanová 141 b