Helas Brno B – FC Atraps Brno

5:0

konec (0:0)

11.12.2022, 18:30 • Starez Arena Vodova • 10. kolo • Oldřich Haluza

Z vyrovnaného utkání si odnáší tři body domácí tým. Zasloužil se o to povedeným výkonem ve druhé půli, kdy vsítil pět branek, zatímco soupeři nedovolil skórovat ani jednou. Brankář Helasu Konečný tak může být spokojený s čistým kontem. Hosté nevyužili několik šancí, které si v průběhu zápasu vytvořili, a domů proto odjíždí s prázdnou. (19:59:16)

38:20

Hosté hrají power play.

38:04

Helas právě vstřelil branku!
Nepřesnou rozehrávku Atraps vystihl Špička, Šperka následně trefil poloodkrytou branku.

36:17

Další desítku domácích neproměňuje Svoboda, tentokrát se vyznamenal hostující brankář Havlín.

35:26

Desítku nařízenou po šestém faulu hostů si vzal na starost Lidmila. Střelou o tyč zvyšuje náskok domácích na čtyři branky.

35:05

Penaltu nařízenou po faulu na Špičku proměňuje domácí Táborský. Stav utkání je 3:0.

34:01

Samostatný únik hostujícího Kokyho na brankáře Konečného končí střelou vedle branky.

32:59

Vedení Helasu navyšuje po přihrávce od Táborského Šimeček.

31:34

Situaci dva na jednoho nevyřešil dobře hráč Helasu Táborský, který svou přihrávkou vůbec nenašel Lidmilu.

29:54

Žlutou kartu uviděl také další hráč Atraps Topor.

29:30

Táborský trefuje míč zahraný na zadní pouze do tyče.

28:42

Další žlutá pro hostující tým, tentokrát jí rozhodčí potrestal Ryšavého.

27:39

Po rohovém kopu se zcela nečekaně hlavou trefuje domácí Milošic a posílá tak Helas do vedení.

25:55

Hostující Pavliš obdržel žlutou kartu.

24:32

Obě tyče orazítkovat po svém uvolnění domácí Kamenský.

23:33

Hráč Atraps Ryšavý samostatný únik ze strany na domácího brankáře neproměnil.

20:01

První poločas nenabídl ani jednu branku. Utkání je zatím z obou stran vyrovnané a spíše vyčkávací, bez výraznějších šancí.

20:00

5:0

konec (0:0)

Branky: 28. Milošic (Svoboda), 33. Šimeček (Táborský), 36. Táborský, 36. Lidmila, 39. Šperka (Špička)

Karty:   26. Pavliš (AMO), 29. Ryšavý (AMO), 30. Topor (AMO)

Helas Brno B: Marek Konečný – Patrik Lidmila, Vojtěch Kamenský, Tomáš Šperka, Ladislav Milošic, Martin Svoboda, Ondřej Šimeček, Petr Táborský, Zbyněk Špička, Oldřich Haluza, Tomáš Mosler (náhradní brankář)
Trenér: Roman Pyrochta

FC Atraps Brno: Matúš Longauer – Michal Pavliš, Tomáš Krejčíř, Vlastimil Ryšavý, Jiří Ferby, Tomáš Buršík (K), Josef Koky, Petr Urbánek, Lukáš Topor, Ondřej Havlín (náhradní brankář)
Trenér: Tomáš Buršík

Rozhodčí: Radim Čep, Lukáš Jurča