Tipos Extraliga (SR)

HK DUKLA Trenčín – HK 32 Liptovský Mikuláš

5:2

konec (2:0, 2:0, 1:2)

11.12.2022, 18:00 • Zimný štadión Dubnica nad Váhom • 25. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 1.81 4.54 3.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dukla Trenčín víťazí v tomto zápase 5:2. Po dvoch tretinách viedla Dukla 4:0. Liptáci znížili v tretej tretine na rozdiel dvoch gólov zásluhou Walegu a Uhríka, ale Trenčania si to už postrážili a gólom do prázdnej brány rozhodol Denis Hudec. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (20:18:58)

59:40

Trenčín dal gól! Dukla rozhoduje tento zápas gólom do prázdnej brány. K puku sa dostal DENIS HUDEC a do prázdnej brány dáva piaty gól Dukly. Bez asistencie.

59:14

Novajovský pálil od modrej. Lacouvée vyrazil a nastal zmätok pred domácou bránou. Flick puk vyhadzuje.

58:44

Krajčovič posúva puk do stredného pásma.

58:13

Michal Valent odkorčuloval na striedačku a Liptáci hrajú v šestici.

58:00

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:52

Liptáci sú s pukom za svojou bránou.

56:14

Dukla prehusťuje stredné pásmo. Nepúšťa Liptákov do pásma.

55:10

Flick je už na ľadovej ploche. Dukla sa ubránila.

54:22

Dukla vyhadzuje puk cez všetky čiary.

54:03

Saari pálil z kruhov a tesne míňa bránu Dukly. Liptáci sú usadení v pásme.

53:10

Hráč Dukly Robert Flick dostáva 2 minúty za hákovanie.

51:55

Liptovský Mikuláš dal gól! Liptáci sa vracajú do zápasu. MICHAL UHRÍK sa dobre zorientoval pred bránou Dukly. Vypálil a prekonáva druhý krát Lacouvéého v bráne Dukly. Asistencie: Walega, Ventelä

51:14

Vankúš dostal dobrú prihrávku pred domácu bránu. Lacouvée sa stihol presunúť a jeho pokus vyráža.

50:16

Marko Stacha je už na ľade a tak sa domáci ubránili.

49:43

Veľká šanca Dukly v oslabení! Krajčovič šiel sám na Valenta, ten vykorčuloval z brány a zabránil piatému gólu domácich.