Tipsport extraliga

HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary

2:3

konec (0:0, 1:1, 1:2)

09.12.2022, 18:00 • Winning Group Arena • 27. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.8 4.5 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

44:40

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
Ondřej Beránek – 2 min., hrubost.

34:25

Gulaši teď musel zatáhnout za záchrannou brzdu, když ve slibném úniku zastavil hákováním postup Koblasy.

16:45

Poměr sil na ledě se srovná, dvě minuty za držení nafasoval Matěj Stříteský.

15:30

Komplikace pro Kometu, domácí budou čelit druhé přesilové hře Karlových Varů, které jsou v první třetině zcela jasně aktivnějším týmem.

02:19

Máme zde první vyloučení dnešního utkání, dvě minuty za faul kolenem obdržel Martin Zaťovič, Energie tak bude mít příležitost otevřít skóre.

2:3

Branky a nahrávky: 35. Flek (Zaťovič, Kučeřík), 46. Kollár (Zaťovič, Zbořil) – 29. O. Beránek (Redlich, Jiskra), 50. Koffer (Gríger, Rachůnek), 53. O. Beránek (Jiskra)

HC Kometa Brno: Furch (Čiliak) – Ščotka, Ďaloga, Kučeřík, Hrbas, Gulaši (A), Holland, Němec – Flek, Holík, Horký (A) – Kollár, Strömberg, Koblížek – Zaťovič (C), Zbořil, Šalé – Dufek, Süss, Kratochvíl.
Trenér: Pešout

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Lukeš) – Huttula, Pulpán (A), Bartejs, Stříteský, Rulík, Havlín, Tureček – Rachůnek (A), Gríger, Koffer – Koblasa, Černoch (C), Kohout – Redlich, Jiskra, O. Beránek – Kofroň, Kružík, Chalupa.