3:0

konec (1:0, 2:0, 0:0)

05.12.2022, 18:00 • 27. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 1.1 9.5 10.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Letňany potvrdily roli favorita a porazily jihočeský Písek 3:0. Dva góly dal Labuzík, jeden Hozák. Zápas nabídl několik pasáží, kdy byla hra vyrovnaná. Domácí celek ale jinak měl utkání pod kontrolou a zaslouženě vítězí. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek pondělí. (20:10:09)

59:49

Zakázané uvolnění domácího týmu. Písek má poslední možnost, jak zkorigovat skóre.

59:31

Další průnik hostujícího týmu končí tentokráte na připravené obraně.

59:01

Začala poslední minuta třetí třetiny a pravděpodobně i celého zápasu. Puk sice drží Písek, ale do zakončení se nemůže probojovat.

58:23

Domácí tým je kompletní a stále tak může myslet na čisté konto.

58:13

Střelu Volfa od modré schovává do lapačky pozorný Kopřiva.

58:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:11

Domácí tým šel do protiútoku, který končí sraženou střelou.

57:00

Letňany výborně brání a nepouští Písek do zakončení.

56:23

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
Kolářík – 2 min., vražení na hrazení.

56:20

Hrakholski byl faulován a uvidíme další hostující přesilovku.

55:03

Pouzar si hledal prostor v mezikruží. Střela mu ale vůbec nesedla.

54:48

Po tečované střele je tu buly před Korytarem.

54:22

Macháček pálil tvrdé zprava. Puk šel ale vedle tyče.

53:49

Zakázané uvolnění domácího celku.

52:34

Turek sekl Dudáčka, který zůstal ležet na ledě. Tady se mělo vylučovat, ale rozhodčí tento prohřešek pravděpodobně neviděli.

51:45

Domácí jsou v plném počtu, Kynčl je na ledě.

51:31

Hosté se nemohou usadit před Kopřivou. Letňany jsou v defenzivě zatím výborné.

3:0

Branky a nahrávky: 6. Hozák (Kastner), 23. Labuzík (Vacín, Poul), 30. Labuzík (Vacín, Lytvynov)

HC Letci Letňany: Kopřiva (Brázdil) – Fiala, Lytvynov, Guryevskiy, Kolářík, Chalupa, Kynčl – Labuzík, Hozák, Arnošt, Wojnar, Řepík, Švec, Vacín, Hrala, Uhlík, Kastner, Poul, Turek

IHC Králové Písek: Korytar (Kříž) – Turek, Dudáček, Dvořák, Novák, Brož, Pavlát, Radoš, Hanus – Matiášek, Novotný, Prášek, Macháček, Březina, Koupal, Volf, Hollar, Bednařík, Hrakholski, Pouzar

Rozhodčí: Bernat – Pěkný, Motl

05:34 LET 1:0 Hozák (Kastner)
12:00 LET 2 Chalupa, podrážení
22:15 LET 2:0 Labuzík (Vacín, Poul)
29:13 LET 3:0 Labuzík (Vacín, Lytvynov)
29:50 LET 2 Chalupa, podrážení