Chance liga

HC Dukla Jihlava – HC RT TORAX Poruba 2011

2:3

po s.n. (0:1) (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)

05.12.2022, 17:30 • Zimní stadion Jana Marka, Jindřichův Hradec • 27. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 2.35 4.1 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Dukla Jihlava doma podlehla 2:3 na nájezdy celku HC RT TORAX Poruba 2011, se s Vámi loučí a brzké uzdravení Otakaru Šikovi přeje Tomáš Lysý. (20:24:40)
Jihlavští hokejisté se dostali v první třetině do vedení 1:0, když pětiminutovou přesilovou hru za faul na Otakara Šika, který se zraněním odjel do nemocnice, využil Vítězslav Brož. V dalším průběhu zápasu nevyužila Dukla jednu přesilovou hru pět na tři, hosté dvě.

Na gól se i přes spoustu šancí čekalo do konce 41. minuty, kdy z předbrankového prostoru srovnal Tomáš Šoustal a o deset minut později poslal hosty do vedení v přesilovce úspěšnou tečí Roman Pšurý. Dukla ale za minutu a čtvrt srovnala po dobré kombinaci Fronka a zakončujícího Tomáše Harkabuse do šibenice.

Prodloužení přes další šance rozhodnutí nepřinesly, takže se šlo do nájezdů, kde jako jediný uspěl Dominik Hrníčko a zajistil Porubě dva body za výhru 3:2 po nájezdech.

Dominik HRNÍČKO - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RT TORAX Poruba 2011. Rozhodující nájezd poslal k pravé tyči Neužila nad jeho beton a kolem lapačky útočník DOMINIK HRNÍČKO.

5. série 0:1

Patrik Miškář netrefil branku a bod navíc z nájezdů bere Poruba.

4. série 0:1

Dominik Hrníčko se trefil kolem lapačky Neužila přesně k tyči.

4. série 0:0

Jiří Fronk si navedl puk na bekhend, mířil ale vedle.

3. série 0:0

Tomáš Šoustal nepřekvapil Neužila fintou a la Forsberg, puk končí v lapačce Neužila.

Tomáš Harkabus před Dolejšem přibrzdil, nerozhýbal ho a poté už z úhlu nezavěsil.

2. série 0:0

Vojtěch Střondala rozhýbal Neužila, ale poté z velkého úhlu trefil také tyčku.

Další jihlavský bek, Filip Haman, orazítkoval dobrým zakončením levou tyčku Neužila.

1. série 0:0

Produktivní Roman Pšurný si najel až před branku, v cestě mu stál ale beton Neužila.

Fabien Kočí střelou na lapačku Dolejše neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení i přes dobré šance rozhodnutí nepřineslo, radovat se mohla jak Dukla, tak Poruba. Nicméně zápas, ve kterém by zasloužili vyhlásit za nejlepší hráče oba brankáři, dospěl do nájezdů.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:33

Obránce Fabien Koči zpoza branky odmítl soupeře, obkroužil jí a zakončil, ovšem Dolejš zabránil rozhodnutí zápasu.

2:3

Branky a nahrávky: 10. V. Brož (Fronk, Haman), 52. Harkabus (Fronk, Haman) – 41. Šoustal (Berisha, Vachovec), 51. Pšurný (Vachovec, Sedlák), rozh. náj. Hrníčko