Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav

1:2

po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

26.11.2022, 13:00 • Werk arena, Třinec • 2. kolo • Rostislav Niedoba (@@RN_Hockey)

Děkujeme za pozornost a přejeme hezký víkend. (15:13:03)
Hosté byli v prodloužení o kousíček přece jen lepší, díky čemuž se dá jejich dvoubodové vítěztví považovat za spravedlivé. Pro nestranného fanouška to dnes žádná hitparáda nebyla, ale i takový je někdy hokej. Mladá Boleslav si odváží z Třince dva body.

64:19

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Už to vypadalo, že nás ani dnes nájezdy neminou. Ofenzívní nudu ale přerušil výpad Jakuba Lva, jenž v přímém souboji se Skácelem vyhrál, dlouhou kličkou mu poslal puk kolem betonu do branky. Je konec!
Asistence: Kristek, Kubíček

62:52

Silnější jsou na puku v nastaveném čase hosté, ale šanci si stále nevytvořili.

61:49

I prodloužení spíš připomíná šachovou partii. Oba týmy čekají na chybu soupeře.

60:56

Po špatné rozehrávka se do situace dva na jednoho dostávali hosté, ale nezakombinovali dobře.

60:38

Oba týmy střídají.

60:08

Jako první vyzkoušel pozornost brankáře domácí Weiss. Jeho střela skončila v náručí Vystrčila.

60:01

Ani třetí třetina obraz hry příliš nezměnila. Po včerejších ofenzívních hodech to je dnes velmi skromné utkání. Jedno mají ale společné. I dnes jsme nepoznali po šedesáti minutách vítěze. Čeká nás prodloužení.

60:00

59:51

Základní hrací doba se dohrává převážně ve středním pásmu.

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části. Třinec je v útočném pásmu, ale je zároveň bez nápadu.

57:19

Nahození od pravého mantinelu schoval Skácel do lapačky. Rutina.

56:43

Čas běží a nic nenasvědčuje tomu, že bychom se měli dneska prodloužení vyhnout.

55:25

Hostující Fišer zbourat tělem témeř o hlavu menšího Weisse. Vše ale v rámci pravidel.

53:54

Pro změnu zakázané uvolnění Boleslavi.

1:2

Branky a nahrávky: 46. Blaha (Holub, Švančara) – 22. Kovář (Vojáček, Beran), 65. Lev (Kristek, Kubíček)

HC Oceláři Třinec: Skácel (Heczko) – Byrtus, Mrtka, Čmiel, Dravecký, Solowski, Holub (A) – Urbánek, Pohludka (C), Blaha (A), Hebar, Švančara, Mikula, Weiss, Barna, Granečný, Ostřížek, Sajdokt
Trenér: Marek Malík

BK Mladá Boleslav: Vystrčil (Císař) – Kovář, Křivánek, Fišer, Kubíček (A), Šilhavý, Průšek – Kristek, Lev, Vojáček, Kurka, Hurt, Steklý, Trefil, Král (C), Beran, Konobelj, Šindelář (A)
Trenér: David Vrbata

Rozhodčí: Hranoš, Klimek, Frais