26.11.2022, 02:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.89 4.27 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 22 – 28 | Přesilová hra: 1/1 – 0/2 | Trestné minuty: 4 – 2

Adin Hill (VGK) – 24 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,7 %, odchytal 58:14
Philipp Grubauer (SEA) – 20 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,9 %, odchytal 60:00

Český sni slovenský hráč do zápasu nezasáhl

1. André Burakovsky (SEA) – 2+0
2. Adam Larsson (SEA) – 0+2
3. Shea Theodore (VGK) – 0+2 (04:38:37)
Seattle Kraken byl ve všech ohledech dneska lepší a naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas. Vegas bylo horší a musí doufat ve zlepšený výkon už následující noc, kdy doma vyzve Vancouver.

58:40

Alex Pietrangelo pálil, ale minul branku. Nechybělo moc jeho střele.

58:27

Vegas hraje v šesti.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině i zápase.

57:28

Velmi dobře hraje Seattle, který nedává možnost Vegas odvolat brankáře.

56:50

André Burakovsky vyhodil tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

56:32

Shea Theodore zkoušel rychle přenést hru, ale jeho kolegové o puk přišli.

56:15

Seattle dostal hru do středního pásma, domácím se vůbec nic nedaří.

56:00

Vegas rozehrává od své branky, ale akce se nepovedla.

54:37

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hosté míří za výhrou v tomto zápase.

54:13

Komerční přestávka.

53:55

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas.

53:25

Domácím nelze upřít snahu, ale zatím to je málo. Hosté kontrolují hru a míří v poklidném tempu za výhrou.

52:23

Ryan Donato neprostřelil brankáře Vegas, komernčí přestávka,

52:01

Hokejisté Veas neví, jak hrát. Je to hodně opatrná třetina, která mnoho šancí nenabí.

51:16

Takticky hrají hosté velmi dobře, drží vypracovaný náskok a domácím nedávají před brankou mnoho prostoru.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Alec Martinez pálil, ale brankář ho vychytal.

49:30

Hill přerušuje hru, Adam Larsson pálil z dobré pozice před brankou. Bude se vhazovat.

48:42

Morgan Geekie se dostal do zakončení, jeho projektil byl zblokovaný obranou Vegas.

47:46

Keegan Kolesar trefil jen brankáře soupeře. Komerční přestávka.

47:27

Zach Whitecloud pálil po Stoneově přihrávce, ale z levého kruhu trefil jen brankáře.

47:08

Hosté se usadili v útočném pásmu, ale zakončit se nepodařilo.

46:24

Vegas špatně rozehrálo a píská se icing.

46:15

Těžko se domácí hokejisté dostává ve třetí třetině do šancí, hosté jsou výrazně střelecky aktivnější a mají převahu.

45:27

Hra je přerušena, zakázané uvolnění Seattlu.

44:53

Nicolas Hague rozehrává od své branky, ale příliš daleko se nedostal, ve středním pásmu přišlo Vegas o puk.

43:26

Takticky hraje hostující celek velmi dobře, má převahu.

43:04

Alexander Wennberg vybojoval kotouč v útočném pásmu, akce hostů pokračuje dál. Následně Adin Hill musel zasahovat.

42:13

Keegan Kolesar minul branku z dobré pozice, nechybělo moc a bylo sníženo. Zajímavá akce Vegas.

40:50

Zápas pokračuje dál, domácí celek prohrává o dvě branky a musí hrát aktivně, pokud chce přemýšlet o zdramatizování.

40:01

Naprosto zaslouženě vede hostující celek o dva góly. V zápase je jasně lepší, snadněji se dostává do zakončení a má převahu. Vegas musí zlepšit všechny herní činnosti, pokud nechce prohrát.

40:00

38:47

38:47 Jordan EBERLE - 2:4

38:47

Seattle právě vstřelil branku!
Naprosto zaslouženě se hosté dostávají do vedení o dva góly. Laxní přístup obrany Vegas proměnil ke krásné individuální akci a blafáku JORDAN EBERLE. Asistence: Matthew Beniers.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině, Stone nedokázal tečovat puk před brankou.

36:52

Phil Kessel byl volný před brankou, dostal puk, ale ani jednu ze dovu šancí neproměnil.

36:30

Ozývají se domácí fanoušci, kteří podporují své hráče, protože ví, že klub nyní podporu potřebuje.

36:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, v posledních minutách jsou lepší hosté.

35:30

Shea Theodore znovu zakončoval, další velkou šanci neproměnil, Philipp Grubauer ukradl Vegas další branku. Komernčí přestávka.

35:13

William Carrier pálil z levé strany, jeho rána končí nad.

34:25

Hosté jsou střelecky aktivnější, kontrolují hru a mají převahu. Domácím v této třetině nic nevychází.

33:18

Jamie Oleksiak se dostal do zakončení, ale neuspěl. Více ze hry mají nyní hostující hráči a Vegas se jen těžko dostává do šancí.

32:04

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, zatím ale více důvodů k radosti mají příznivci Seattlu.

31:25

Domácí se po delší době dostali do útočného pásma, Shea Theodore pálil nepřesně od modré čáry.

30:36

Hosté se nyní usadili v útočném pásmu, Jared McCann pálil a Adin Hill kryje kotouč. Komerční přestávka.

29:44

Shea Theodore měl na hokejce vyrovnání, ale Philipp Grubauer své spoluhráče podržel.

29:02

Adam Larsson rozehrává od své branky, jeho tým se rychle dostal do útočné třetiny, rána od modré čáry končí nad.

28:40

Oliver Bjorkstrand pálil nad, pak se už domácí hráč vrátil do hry. Sledujeme hru pět na pět.

28:11

Mark Stone získal kotouč, předčil soupeře, a pak rychle vyhodil přes všechny čáry.

27:50

Hosté musí rozehrávat od své branky, zatím se Seattle nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.

27:00

Vince Dunn rozehrává od své branky. André Burakovsky dostal puk do útočného pásma, ale Vegas dokázalo vyhodit.

26:41

Hosté mají možnost navýšit své vedení, hrají nyní přesilovku.

26:41

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Zach Whitecloud – 2 min., sekání.

26:30

Po krátké přestávce zápas pokračuje dál. Domácí zaslouženě prohrávají.

26:13

25:22

25:22 André BURAKOVSKY - 2:3

25:22

Znovu chyba obrany Vegas a hosté se snadno dostávají do vedení, z kruhu se prosazuje zcela volný ANDRÉ BURAKOVSKY. Asistence: Jamie Oleksiak a Justin Schultz.

25:00

Alexander Wennberg se propracoval k zakončení, jeho ránu dokázal brankář Vegas zblokovat.

24:35

Chandler Stephenson byl volný před brankou, od Eichela dostal přihrávku, ale domácím se zakončení nepodařilo podle představ.

24:12

Nicolas Hague pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.

23:20

Ofsajd hostů, vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:53

Phil Kessel hlídkoval před brankou, nechybělo moc a dostal se do zakončení právě on.

22:30

Nicolas Hague rozehrává od své branky, rychlý přechod do útočného pásma nevyšel.

22:12

Jordan Eberle se dostal do zakončení na druhé straně, jeho ránu zastavil brankář Adin Hill.

21:46

Hokejisté Vegas vstoupili do třetiny aktivně, usadili se v útočném pásmu, William Karlsson tečoval puk mimo.

20:36

Vegas se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.

20:01

Utkání pokračuje druhou třetinou.

20:01

Velmi dobrý vstup do zápasu měli hosté, vedli o dva góly, ale domácím se podařilo vyrovnat. Zatím tedy zde ve Vegas smírně 2:2.

20:00

19:43

Adin Hill kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Jared McCann nyní neuspěl.

19:14

Jonathan Marchessault to zkoušel individuálně, ale přes posledního obránce neprošel.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

18:19

Paul Cotter zkoušel vypálit, ale jeho projektil končí vedle branky. Brankář Krakenů zasahovat nemusel.

17:34

Jack Eichel byl u kotouče sice asi první, ale sudí pískají zakázané uvolnění. Což se nelíbí ani jemu ani trenéru Vegas.

17:16

Domácí se dostali do útočného pásma, ale pokus o zakončení nebyl podle představ.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

15:49

Philipp Grubauer s velkou dávkou štěstí kryje kotouč, Keegan Kolesar byl hodně blízko k tomu, aby naklonil vedení na stranu Vegas.

15:34

Vhazovat se nyní bude před brankou Vegas, na střely vedou hosté 10:8, stav zápasu je vyrovnaný.

15:23

Alex Pietrangelo pálil z druhé vlny, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale branku trefit nedokázal.

14:10

Komerční přestávka, po které se bude vhazovat před brankou Vegas.

12:50

12:50 Phil KESSEL - 2:2

12:50

Vegas právě vstřelilo branku!
Špatná rozehrávka brankáře hostů vedla k tomu, že pak puk získal Shea Theodore. Akce pokračovala a ujala se nenápadná střela PHILA KESSELA. Je vyrovnáno. Asistence: Shea Theodore.

12:40

Philipp Grubauer musí až za svou branku, hosté rozehrávají od svého brankáře.

12:01

Domácí celek rozehrává od své branky, Paul Cotter se dostával do útočného pásma, ale zakončit nedokázal.

11:00

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.

10:47

10:47 Nicolas ROY - 1:2

10:47

Z ničeho nic přišla rána od modré čáry, která byla dvakrát tečovaná a nakonec NICOLAS ROY šikovně tečoval puk mezi betony brankáře. Pátá branka v sezoně tohoto hráče přišla pro Vegas v dobrý moment. Asistence: William Karlsson a Shea Theodore.

10:22

Kotouč vypadl z hrací plochy, buly v útočném pásmu Vegas. Domácí nejde v tomto zápase nic ani přesilovka se jim nedaří. Hosté kontrolují hru.

10:01

Vegas sice hraje přesilovku, ale nemůže se dostat do útočného pásma stabilněji.

08:53

Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
Justin Schultz – 2 min., podrážení.

08:02

08:02 André BURAKOVSKY - 0:2

08:02

Naprosto zaslouženě vede hostující celek o dva góly. Špatnou hru Vegas využil ANDRÉ BURAKOVSKY a skóruje střleou mezi betony brankáře. Asistence: Adam Larsson a Jaden Schwartz.

07:46

Jared McCann měl další obrovskou šanci, jeho rána z bezprostřední blízkosti končí vedle.

06:54

Hostující celek má velmi dobrý vstup do zápasu, snadno se dostává do zakončení a domácím nejde vůbec nic.

06:25

Icing Vegas.

06:02

06:00

Domácí vyhodili přes všechny čáry.

05:49

Ryan Donato byl blízko další brance, Vegas v tomto zápase zatím nejde vůbec nic.

05:16

Daniel Sprong minul branku střelou z otočky, hostům přesilovka vychází dobře.

04:50

04:13

Domácí se musí bránit aktivní hře soupeře. Sledujeme aktivní hru Seattlu.

04:02

Brayden McNabb – 2 min., držení.

02:40

02:40 Ryan DONATO - 0:1

02:40

Hostující celek se z první střely na branku dostává do vedení, z bezprostřední blízkosti se prosazuje z dorážky RYAN DONATO. Asistence: Adam Larsson a Yanni Gourde.

02:08

Mark Stone napadal rozehrávku soupeře, ale neuspěl. Ryan Donato pak zakončoval a brankář Vegas byl připravený.

01:51

Alex Pietrangelo pálil od modré čáry, jeho rána byla hodně nepovedená, brankář pak zasahovat nemusel.

01:38

Zakázané uvolnění proti Seattlu, vhazovat se bude v jeho obranném pásmu.

01:00

Jonathan Marchessault pálil, Philipp Grubauer byl připravený a uspěl proti střele Vegas.

00:46

Matthew Beniers rozehrává od své branky, následně se hosté dostali do útočného pásma, ale vypálit na branku se jim nepodařilo.

00:24

André Burakovsky se dostal do útočného pásma, kde kombinuje, následně je akce hostů přerušená pro přihrávku rukou.

00:01

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Ma. Stone – Re. Smith, W. Karlsson, Marchessault – Cotter, Amadio, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.

Seattle Kraken: Grubauer (Mar. Jones) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – Schwartz, Wennberg, Burakovsky – McCann, Beniers, Eberle – B. Tanev, Gourde, Bjorkstrand – Donato, Geekie, Sprong.
Zápas brzy začne.
Utkání se hraje ve městě neonů, na rušném Stripu se nachází T-Mobile Arena, domácí stánek Golden Knights. Ti v posledním domácím zápase porazili Ottawu Senators 4:1. V posledním zápase vyhrál také Seattle, v dramatickém zápase porazil San Jose.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Seattle Kraken.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

2:4

Branky a nahrávky: 11. N. Roy (W. Karlsson, Theodore), 13. Kessel (Theodore) – 3. Donato (A. Larsson, Gourde), 9. Burakovsky (A. Larsson, Schwartz), 26. Burakovsky (Oleksiak, Schultz), 39. Eberle (Beniers)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Ma. Stone (C) – Re. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Cotter, Amadio, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
Trenér: Bruce Cassidy

Seattle Kraken: Grubauer (Mar. Jones) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – Schwartz (A), Wennberg, Burakovsky – McCann, Beniers, Eberle – B. Tanev, Gourde (A), Bjorkstrand – Donato, Geekie, Sprong.
Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Kozari, Rehman – Cormier, Gibbons

Diváci: 18 119

02:40 SEA 0:1 Donato (A. Larsson, Gourde)
04:02 VEG 2 McNabb, držení
08:02 SEA 0:2 Burakovsky (A. Larsson, Schwartz)