Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

5:6

po s.n. (0:1) (2:0, 2:3, 1:2 - 0:0)

25.11.2022, 17:30 • Werk arena, Třinec • 1. kolo • Rostislav Niedoba (@@RN_Hockey)

61:33

Velká šance pro Liberec! Radim Mrtka dostává dvě minuty za hákování. Tygři hrají čtyři na tři.

49:20

Přesilovka končí předčasně. Vladimír Dravecký vyloučen za podražení.

48:37

Hosté se v přesilovce neprosadili, teď se budou naopak zase bránit. Marek Šťástka inkasuje dvě minuty za sekání.

46:35

Šance pro Bílé Tygry! za krosček upaluje za katr domácí Adam Solowski.

40:05

Hned ze startu hosté trestuhodně chybují, když vyhazuje puk mimo hřiště Pavel Průšek. Domácí hrají 5 na 3.

38:45

Hned vzápětí mají Oceláři další možnost početní převahy. Adam Král se provinil nedovoleným bráněním a odsedí si dvě minuty.

37:16

Třinec dostává šanci se z rychlé sprchy oklepat. Tomáš Kučera dostává dvě minuty za držení. Oceláři budou hrát přesilovku.

31:19

Další vyloučeni, tentokrát na straně Liberce. Dvě minuty za držení pro Jana Jarabka.

30:36

Ve WERK ARÉNĚ začíná být dusno. Oceláři inkasují další trest. Dvě minuty za držení dostává Štěpán Urbánek.

28:50

Je tady první přesilovka pro Třinec. Za držení si jde odsedět dvě minuty Jan Jarabko.

22:56

Druhý trest pro domácí! Za držení putuje na trestnou lavici David Lukas Holub.

15:45

Liberec se dostal do zajímavé příležitosti a vytvořil před Heczkem závar. Plyne z toho trest pro domácího Radima Byrtuse za krosček.

5:6

Branky a nahrávky: 6. Barna (Hebar, Granečný), 19. Mikula (Pohludka, Sajdok), 33. Urbánek (Švačara), 39. Švančara (Barna, Holub), 46. Weiss (Byrtus, Ostřížek) – 32. Macháček (Průšek), 34. Rozsíval (Kučera, Průšek), 35. Pekař (Průšek, Macháček), 56. Špilka (Macháček), 59. Špilka (Macháček, Pekař), rozh. náj. Maxin

6. série:

HC Oceláři Třinec: Heczko (Skácel) – Byrtus, Mrtka, Čmiel, Dravecký, Solowski, Holub (A) – Urbánek, Pohludka (C), Blaha (A),, Hebar, Švančara, Mikula, Weiss, Barna, Granečný, Ostřížek, Sajdokt
Trenér: Marek Malík

Bílí Tygři Liberec: Macourek (Bagoš) – Pilíšek, Průšek (A), Seidl, Ehrenberger, Hrouda, Macháček, Jarabko, Stromský, Král – Špilka, Šťastka, Kratochvíl, Maxin, Kučera, Pekař, Rozsíval, Prokůpek

38:45 LIB 2 Král, nedovolené bránění
40:05 LIB 2 Průšek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
45:52 TRI 5:3 Weiss (Byrtus, Ostřížek)
46:35 TRI 2 Solowski, krosček
48:37 LIB 2 Šťástka, sekání
49:20 TRI 2 Dravecký, podrážení
55:51 LIB 5:4 Špilka (Macháček)
58:51 LIB 5:5 Špilka (Macháček, Pekař)