2:3

po s.n. (2:3) (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

25.11.2022, 20:00 • United Center, Chicago • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.3 4.13 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce a dramatické klání dospělo až do samostatných nájezdů. K těm zápas posunul svou trefou ve třetí třetině Taylor Raddysh, když v přesilovce dorazil Kaneův pokus z dálky. V následném prodloužení měli hosté přesilovku, jenže Söderblom ostřelování vydržel a gól za svá záda nepustil. V nájezdech to už bylo jiné, tam hráči z pole brankáře jasně předčili, dali hned pět branek a jelikož právě Söderblom nechytil ani jeden, po rozhodující trefě Kirbyho Dacha zvítězil Montreal 3:2. Chicago je po této porážce na posledním místě Centrální divize s 16 body, Montreal je v Atlantické divizi pátý s 23 body.

Chicago se v dalším utkání představí v pondělí od 1:00 doma proti Winnipegu, Montreal má delší pauzu, ten bude hrát až 30. listopadu od 1:00 doma se San Jose.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:03:16)
Utkání sledovalo 16 159 diváků.
Česká a slovenská stopa

Petr Mrázek (CHI) – nechytal
Juraj Slafkovský (MTL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 7:53

Kirby DACH - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
Dramatický rozstřel je u konce. Střelci dnes měli nad brankáři navrch, proměnili hned pět ze šesti nájezdů a ten rozhodující dal hostující KIRBY DACH. Zařídil tak pro Montreal bodík navíc a celkovou výhru 3:2.

3. série 2:3

Kirby Dach si najel před branku a střelou na lapačku překonal Söderbloma. Je rozhodnuto, Montreal vítězí.

Andreas ATHANASIOU

3. série 2:2

Athanasiou musel dát a proti Montembeaultovi se prosadil nekompromisní střelou mezi betony.

Nick SUZUKI

2. série 1:2

Suzuki předvedl pěknou parádičku, když si najel před gólmana a zakončil lehkým obloučkem přes jeho lapačku.

2. série 1:1

Kane zkusil forhendový blafák, Montembeault ale nechal u tyčky beton.

Cole CAUFIELD

1. série 1:1

Caufield srovnává krok střelou těsně nad ledem.

Jonathan TOEWS

1. série 1:0

Toews zamíchal před brankou s pukem na holi a zakončil přesnou forhendovou střelou.

2:3

Branky a nahrávky: 26. Cal. Jones (Dickinson, Khaira), 57. Raddysh (P. Kane) – 4. Edmundson (Monahan), 28. Suzuki (Matheson, Monahan), rozh. náj. Dach

2:3   Kirby Dach (MTL)

Chicago Blackhawks: A. Söderblom (Mrázek) – Set. Jones, J. Johnson, Murphy (A), Tinordi, Cal. Jones, McCabe – P. Kane (A), Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews (C), Kurashev – Blackwell, Dickinson, Khaira – R. Johnson, Entwistle, Katchouk.
Trenér: Luke Richardson

Montreal Canadiens: Montembeault (Allen) – Savard, Matheson, Guhle, Edmundson (A), Kovacevic, Xhekaj – Dach, Suzuki (C), Caufield – Gallagher (A), Dvorak, Dadonov – J. Anderson, Monahan, Armia – Slafkovský, Evans, Pezzetta.
Trenér: Martin St. Louis

Rozhodčí: Syvret, Hebert – Hughes, Mills

Diváci: 16 159

03:21 MTL 0:1 Edmundson (Monahan)
18:07 MTL 2 Matheson, vysoká hůl
25:53 CHI 1:1 Cal. Jones (Dickinson, Khaira)