5:1

konec (2:0, 1:0, 2:1)

23.11.2022, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 19. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 2.28 4.6 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ani ve třetí třetině jsme se nenudili. Hosté se snažili máknout, ovšem domácí předváděli precizní obranou tvrz, kterou podporovali rychlými výpady. Na 4:0 poté zvýšil Jakub Procházka. Hosté snížili v oslabení zásluhou Václava Zídka. Na 5:1 brankou do Zlaté helmy zvýšil vedení Pavel Smolka. Domácí si šli cílevědomě za vítězstvím od první minuty a odměnou jim byly získané tři body (20:09:23)

56:59

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A máme tu branku do zlaté helmy. Domácí udělali rozborku – sborku hostující obrany a PAVEL SMOLKA si vyměnil třikrát kotouč s Jakubem Zdeňkem a trefil za bezmocného Michala Pitra. Asistence: Jakub Zdeněk

54:29

Kobra právě vstřelila branku! Hosté po menší nedůslednosti domácí obrany ujeli v oslabení a VÁCLAV ZÍDEK dorazil střelu Martina Petráka. Asistence: Martin Petrák

53:31

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha:
Šťastný – 2 min., sekání.

52:21

A opět Milan Böhm, nejdříve krásně poslal do brejku Pavla Smolku a poté jako buldog zabránil výpadem rozehrávku hostů

51:13

Nahození Jakuba Tůmy rozehrává Lukáš Hosnedl

51:02

Střelu Viktora Martínka tečuje do sítě Roman Fučík

50:00

Jako rychlonožka se nyní ukázal Milan Böhm. Dosprintoval v úniku Jakuba Jedličku. Dobré fyzička Böhmiči

48:13

46:19

V obrovské šanci byl hostující Viktor Martínek. Lukáš Hosnedl se vycajchoval a drží si nulu

45:55

45:55 PROCHÁZKA - 4:0

45:55

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! JAKUB PROCHÁZKA si vybojoval sám kotouč a poslal to krásně pod vingl. Bez asistence

5:1

Branky a nahrávky: 12. Procházka (Smolka, Pisařík), 14. Písařík (Böhm, Procházka), 34. Řehoř (Šimeček, Kysela), 46. Procházka, 57. Smolka (Zdeněk) – 55. Zídek (Petrák)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Steinocher, Havlůj (C), Charousek, Böhm (A), Šoustek, Fučík, Hofmann – Drašar, Zdeněk, Mical – Smolka, Pisařík, Procházka – Šimeček, Řehoř, kysela
Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol

HC Kobra Praha: Pittr (Kmec) – Tůma, Duda, Knesl (A), Ženíšek, Holý, Straka, Svach – Janča, Jedlička, Daniel – Kolda, Míšek, Petrák – Zídek, Martínek, Šťastný – Novák, Ksandr
Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Hlinka – Kurtin, Beneš