konec (1:3, 3:1, 0:1)

23.11.2022, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • 19. kolo • David Panuška

Tipsport: 1.9 4.7 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji za pozornost a zase někdy u Druhé ligy napočtěnou. (19:53:51)
Šlágr 19. kola Druhé ligy je u konce. Domácí Chomutov sice ve druhé třetině dohnal tříbrankové manko, ale ve třetí části na to nenavázal. Jediný gól poslední části dal na hranici vysoké hole Jakub Káník.

59:27

Miroslav Hanuljak opustil chomutovskou branku a domácí hrají v šesti!

59:05

Hraje se poslední minuta Příbram je na kotouči a nejspíše vypadá, že duel chce tímto stylem i dohrát.

58:10

Tadeáš Svoboda zachytil rozehrávku hostů a z levého kruhu zakončoval. Jeho pokus šel ovšem jen nad branku.

57:33

Petr Kafka se na levé straně dostal ke kotouči a zakončoval. Jeho rána ale byla ztečována a puk skončil v ochranné síti. Situaci předcházela hůl v obličeji Viktora Hübla.

56:53

Po pravé straně prošel František Lukeš, který svižně zakončoval od mantinelu. Šorf se nenechal překvapit a k teči nedošlo.

55:51

Hostům se nyní nepovedlo nic vymyslet, a tak jen vyhodili na icing. Čtyři minuty před koncem je to stále o jednu branku pro hostující Baník.

55:02

Zmrazit domácí publikum mohl Petr Eret, který dostal přihrávku k levé tyči. Zakončoval do bližší šibenice, ale gól na 6:4 pro jeho Baník nedal.

54:48

Radek Havel nyní proletěl do útočné třetiny, objel branku a cpal kotouč do brankoviště. Dominik Šorf ale chytá skvěle a opět kotouč udržel před čárou!

54:07

Ekrt nyní posunul kotouč na Zajíčka, který v rychosti už nestihl lépe zakončit než do betonu brankáře Šorfa.
Dnešní utkání sleduje 1 781 diváků.

52:14

Havel nyní podél mantinelu posílal do útoku Hübla, ale sudí hodně necitlivě odpískali icing. Pokračuje se po pravici Hanuljaka.

51:08

Piráti dlouho kombinovali, ale nakonec se jim nepovedlo vymyslet nic smysluplného. Zdeněk následně zahrál vysokou holí, vhazuje se před Šorfem.

49:55

Další útočnou akci domácího Chomutova zakončoval bombou od modré čáry obránce Němec. Jeho pokus schoval v lapačce brankář Šorf.

48:43

Jan Ekrt nabral rychlost a dostal se až před branku Příbrami, kde zakončoval. Jeho rána šla ale nad branku.

47:28

Eret si počkal na volný kotouč a proti přesile domácích hráčů jen svižně střílel. Hanuljak puk ukryl v lapačce, následně ale hned rozehrával.

46:25

46:25 KÁNÍK - 4:5

4:5

Branky a nahrávky: 20. Matai (Lukeš, Němec), 25. Seemann (Kostourek, Zajíček), 28. Zajíček (Kostourek, Svoboda), 32. Svoboda (Chlouba, Kostourek) – 4. Gengel (Kafka, Eret), 11. Procházka (Kafka, Hasman), 17. Kafka (Urban, Eret), 23. Eret (Saňa, Gengel), 47. Káník (Zdeněk, Eret)

Piráti Chomutov: Hanuljak (Tuček) – Matai, Němec, Havel, Seemann, Žižka, Váchal, Petrásek – Lukeš, Hübl, Chrpa – Chlouba, Koblížek, Mála – Kostourek, Vostiňák, Zajíček – Ekrt, Svoboda, Príhoda.
Trenér: Kamil Koláček

HC Baník Příbram: Šorf (Čech) – Jelínek, Saňa, Patzelt, Havlín, Zdeněk – Eret, Káník, Kraus, Urban, Brzák, Pinkas, Furch, Hasman, Procházka, Gengel, Kafka.
Trenér: Pavel Marek

Rozhodčí: Zeliska – Žídek, Thuma

Diváci: 1 781

03:05 PRI 0:1 Gengel (Kafka, Eret)
04:20 PRI 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Procházka