konec (1:1, 3:1, 3:0)

23.11.2022, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 19. kolo • Lukáš Kimmel

Tipsport: 1.1 10.0 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já Vám děkuji za pozornost a přejí příjemný zbytek večera. (20:22:25)
Je dobojováno. Třetí třetina byla velmi emotivní. Hosté se ve třetí třetině neprosadili. Za domácí se prosadili postupně Rudovský, Kordule a v poslední minutě uzavřel skóre zápasu Martin Tůma. Domácí si tak připisují zasloužené tři body po výhře 7:2.

59:12

59:12 TŮMA - 7:2

59:12

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
MARTIN TŮMA si sjel po pravé straně k brance a střelou na vzdálenější upravil skóre na 7:2. Asistence: Jaroslav Roubík, Richard Záruba.

59:00

Hraje se poslední minuta zápasu.

58:34

57:56

57:56 KORDULE - 6:2

57:56

Gól v oslabení! PAVEL KORDULE si objel branku a nahazoval před branku, kde si puk do sítě srazil jeden z hráčů hostů. Asistence: Jakub Trefný, Kale Costa.

57:49

57:23

Závěr je velmi vyostřený. Hraje se 4 na 4.

56:34

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
Záruba – 2+2, hrubost. 2 minuty odpyká Bartoš.

54:45

Slovan drží hosty v kleštích, ale chybí tomu střelba.

7:2

Branky a nahrávky: 10. Prošek (Damašek, Bartoš), 26. Roubík (Rudovský, Tůma), 34. Kordule (Záruba, Trefný), 40. Roubík (Trefný, Záruba), 50. Rudovský (Roubík, Tůma), 58. Kordule (Trefný, Costa), 60. Tůma (Roubík, Záruba) – 7. Pavelka (Putz, Horký), 26. Akhmetianov (Horký, Putz)

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Vacík, Drtina (A), Trefný (C), Záruba, Funk, Šefl, Polata – Rudovský, Roubík, Kučera– Tůma (A), Costa, Kordule – Prošek, Damašek, Bartoš
Trenér: Jan Čaloun

HC WIKOV Hronov: Ševců, (Mráček) – Pavelka, Kozlov, Salnikov, Exner (C), Amirov Hail – Horký, Poppel, Štrombach, Hašlar (A), Veselý, Putz, Subbotin, Akhmetianov, Hovsepjan, Melnikov

33:18 UNL 3:2 Kordule (Záruba, Trefný)
35:11 HRO 2 Pavelka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
37:49 UNL 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Prošek
38:48 HRO 2 Akhmetianov, nedovolené bránění
39:39 UNL 4:2 Roubík (Trefný, Záruba)
50:00 UNL 5:2 Rudovský (Roubík, Tůma)
53:52 HRO 2 Exner, zásah do nohou
55:49 HRO 2 Hail, hrubost
55:49 UNL 2 Záruba, hrubost
56:34 HRO 2 Exner, hrubost