konec (1:1, 3:1, 3:0)

23.11.2022, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 19. kolo • Lukáš Kimmel

Tipsport: 1.1 10.0 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já Vám děkuji za pozornost a přejí příjemný zbytek večera. (20:22:25)
Je dobojováno. Třetí třetina byla velmi emotivní. Hosté se ve třetí třetině neprosadili. Za domácí se prosadili postupně Rudovský, Kordule a v poslední minutě uzavřel skóre zápasu Martin Tůma. Domácí si tak připisují zasloužené tři body po výhře 7:2.

59:12

59:12 TŮMA - 7:2

59:12

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
MARTIN TŮMA si sjel po pravé straně k brance a střelou na vzdálenější upravil skóre na 7:2. Asistence: Jaroslav Roubík, Richard Záruba.

59:00

Hraje se poslední minuta zápasu.

58:34

57:56

57:56 KORDULE - 6:2

57:56

Gól v oslabení! PAVEL KORDULE si objel branku a nahazoval před branku, kde si puk do sítě srazil jeden z hráčů hostů. Asistence: Jakub Trefný, Kale Costa.

57:49

57:23

Závěr je velmi vyostřený. Hraje se 4 na 4.

56:34

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
Záruba – 2+2, hrubost. 2 minuty odpyká Bartoš.

54:45

Slovan drží hosty v kleštích, ale chybí tomu střelba.

54:10

Jiří Drtina střílel od modré, ale střela mu nesedla.

53:52

Exner – 2 min., zásah do nohou.

53:40

Domácí opět začínají od své branky, bude se vylučovat.

53:05

To byla lahůdka pro Lukáše Cikánka, k němuž přihrávka opravdu doklouzala.

52:45

Zmatky před hostující klecí, ale nikdo z domácích nedokázal puk dostat do branky.

52:30

Dnešní utkání sleduje 642 diváků.

52:10

Slovan kombinuje v útočném pásmu a na sebe to vzal Funk, ale jeho střela nebyla úspěšná.

51:20

Jan Pavelka vyslal střelu hned za modrou a Lukáš Cikánek vyrazil puk mimo tyče.

50:39

Ústí v další šanci, domácí jsou velmi při chuti.

50:00

50:00 RUDOVSKÝ - 5:2

50:00

Pátááá. Martin Tůma nalezl před brankou zcela volného JANA RUDOSVKÉHO, který udělal kličku a zakončil do odkryté klece. Asistence: Martin Tůma, Jaroslav Roubík.

49:43

Domácím se nyní nelíbí zákroky na jejich hráče. Pískot se ozývá i z publika, ale vylučovat se nebude.

49:32

Hronov cítí ještě šanci a snaží se zápasem ještě něco udělat.

49:08

Kale Costa prověřil lapačku hostujícího gólmana.

48:24

Kozlov to zkusil z pravé strany, ale Cikánek byl pozorný.

48:00

Dominik Vacík si nyní ani nadvakrát nepřišel na Kryštofa Ševců.

47:10

Lukáš Kučera se dostal prakticky do úniku, ale nedokázal pořádně zakončit.

46:40

Lukáš Cikánek musel být nyní ve střehu při dorážkách, ale poradil si výborně pravým betonem.

46:30

Do útoku se dostal Hronov, ale Lukáš Cikánek puk ukryl a následuje komerční přestávka.

45:51

Offside hosté.

44:55

A znovu Lukáš Kučera, který obkroužil branku a hledal někoho ze svých spoluhráčů, přesun do první formace mu svědčí.

44:20

Lukáš Kučera z pravé strany minul tyčku o pár centimetrů.

43:40

Lukáš Cikánek nyní pomohl s rozehrávkou a domácí se ženou do útoku.

43:09

Jan Rudovský před modrou vyslal dělovku, která mířila vedle.

42:40

Lukáš Kučera se dostával do příležitosti a byl zjevně faulován, ale rozhodčí zůstává v klidu.

42:26

Po odrazu od mantinelu se ke střele dostal hráč Hronova, ale Lukáše Cikánka nepřekvapil.

41:50

Hraje se ve středním pásmu, ani jednomu z týmu se nedaří usadit v útoku.

41:29

Zakázané uvolnění domácích.

40:47

40:33

Domácí kombinují v pásmu.

40:01

Domácí začínají poslední třetinu ještě početní výhodou, která bude trvat skoro padesát vteřin.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:40.
Je za námi 40 minut hry a domácí zatím vedou o dvě branky. Přesto se do vedení dostal opět Hronov po zásluze Akhmetianova. Domácí ale vývoj otočili třemi góly, dvakrát se prosadil Jaroslav Roubík a jednou Pavel Kordule. Domácí jdou do poslední třetiny s dvougólovým náskokem.

40:00

39:49

39:39

39:39 ROUBÍK - 4:2

39:39

A nebude! Ústí využívá početní výhodu. Puk po střele tečoval JAROSLAV ROUBÍKA. Asistence: Jakub Trefný, Richard Záruba.

39:10

Hraje se čtyři na čtyři. A bude se opět vylučovat.

38:48

Akhmetianov – 2 min., nedovolené bránění.

38:44

Bude se vylučovat, domácí mají výhodu.

38:14

Hosté kombinovali, ale domácím se podařilo zmocnit puku a vyhodit ho.

37:49

2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Prošek.

37:25

Ondřej Damašek z pravé strany mířil mimo.

37:11

36:55

Lukáš Kučera si vybrusli na střed a snažil se procpat puk mezi betony.

36:35

Série střel, poslední pokus Jaroslav Roubíka mířil mimo.

36:01

Domácí začínají od své branky.

35:32

Ústí kombinuje, ale střela mířila mimo a dokonce se domácí vyhnali z pásma.

35:11

Pavelka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

34:48

Třetí tyčka v podání domácích!

34:25

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ale ani jeden tým si nevytvořil větší šanci.

33:18

33:18 KORDULE - 3:2

33:18

Po sérii střel se dostal puk na hůl PAVLA KORDULEHO, který propasíroval puk do branky střelou pod horní tyč. Asistence: Richard Záruba, Jakub Trefný.

33:13

33:00

Domácí kombinují, ale chybí tomu přesnost.

32:10

Hosté se osvobodili a dokonce si vynutili vhazování v útočné třetině.

31:18

Hned po buly přišla tvrdá střela od Jiřího Drtiny, která nadělala brankářovi hostí problémy.

31:13

2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Putz.

30:48

Zakázané uvolněné hostů.

30:35

Ústí je nyní hodně při chutí, domácí střílí z každé pozice, ale zatím nepřesně.

29:30

Richard Záruba hledal před brankou Pavla Korduleho, který minul.

28:18

Tyč v podání domácích!

27:56

Ústí se nyní tlačí do dalších šancí, kdy se snaží strhnout vedení na svou stranu.

26:40

Přečíslení 2 na 1 v podání domácích brankou nekončí. Pavel Kordule to vzal na sebe a trefil masku hostujícího gólmana.

25:53

25:53 ROUBÍK - 2:2

25:53

A máme opět vyrovnáno, JAROSLAV ROUBÍK zakončil sérii přihrávek, kdy zůstal před brankou zcela volný a pohodlně doklepl puk do branky. Asistence: Jan Rudovský, Martin Tůma.

25:09

25:09 AKHMETIANOV - 1:2

25:09

Hronov právě vstřelil branku!
Hronov se dostává opět do vedení, před brankou zůstal po přihrávce od Jakuba Horkého zcela volný ARSIAN AKHMETIANOV, který pohodlně zakončil. Asistence: Jakub Horký, David Putz

24:34

Ústí se dostalo do přečíslení 3 na 2, ale Richard Záruba trefil pouze připravenou lapačku.

23:52

Pavel Kordule přenechal puk Kalovi Costovi, který se tlačil do zakončení, ale Kryštof Ševců puk ukryl pod tělem.

23:30

Až nyní domácí semkli hosty v jejich třetině, postupně střílel Jiří Drtina a Dominik Vacík.

22:28

Hry se nyní přelévá ze strany na stranu, ale ani jeden tým si nedokáže vytvořit větší šanci.

21:38

Domácím se nedaří usadit v pásmu a hra je opět plná nepřesností.

20:36

Norair Hovsepyan nastřelil tyč domácí branky!

20:15

Do první akce se dostal domácí Slovan, ale zakončení bylo nepřesné.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:50.
Je za námi úvodní dvacetiminutovka. Do vedení se dostal Hronov po střele od modré zásluhou Jana Pavelky, domácí vyrovnali o 3 minuty později, kdy Radek Prošek umístil kotouč do sítě. Nutno podotknout, že více ze hry měl domácí tým.

20:00

19:30

Hosté se hnali do útoku, ale zastavil je offside.

19:00

Ve velmi slibné pozici se nyní objevil Martin Tůma, ale on si střelou na brankáře hostí nepřišel.

18:40

Na druhé straně to zkoušel Jaroslav Roubík a po něm i Lukáš Kučera.

18:10

Hronov kombinuje v útočném pásmu, ale střela přišla velmi nepřesná.

17:38

17:20

Ústí se sice dostalo do útoku, ale k ohrožení branky se nedostalo.

16:31

Ondřej Polata našel střelou od modré pouze lapačku brankáře.

15:55

Kale Costa si klepnul o puk, který dostal, ale z první minul branku.

15:30

Dělovka Jana Rudovského minula pravou tyč branky. V další akci byl Kučera, který si objel branku a hledal někoho ze svých spoluhráčů.

15:00

Zakázané uvolnění hostů.

14:10

Hraje se převážně po mantinelech, zatím nesledujeme hezký hokej.

13:15

Hronov zakládá akci od své branky, ale Ústí pozorně brání.

12:35

12:22

Domácí opět vyhazují.

12:00

Až nyní se Hronov usadil v pásmu a kombinuje.

11:05

A domácí opět vyhazují.

10:40

Ústí se hned po buly osvobozuje a ve čtyřech napadá.

10:35

Pavel Kordule – 2 min., nedovolené bránění.

09:49

09:49 Radek PROŠEK - 1:1

09:49

Tak to byla krásná akce domácího RADKA PROŠKA, který si vybrusli před branku přes dva hráče hostů a zakončil mezi betony. Asistence: Ondřej Damašek, Dan Bartoš.

09:20

Hosté nyní velmi dobře brání.

08:30

Nepřesná rozehrávka domácích a puku se zmocnil Hronov, ale i ten o puk přišel.

08:10

Offside domácích, ale ještě předtím střílel Jan Rudovský.

07:20

Ústí se žene do útoku a snaží se rychle vyrovnat. V obrovské šanci byl Jaroslav Roubík.

06:21

06:21 Jan PAVELKA - 0:1

06:21

První šance Hronova končí gólem. Střela od modré propadla až do branky. Autorem branky je JAN PAVELKA. Asistence: David Putz, Jakub Horký.

06:00

Další souhra domácích, který vyvrcholila střelou od modré, ale ani si cestu do branky nenašla.

05:20

Hosté začínají od své branky, ale naráží na výbornou obranu, která ohrožení branky nedopouští.

04:50

Z boku to nyní zkusil Dominik Bartoš, ale brankář byl u své tyče připraven.

04:27

Přihrávka rukou.

03:58

Jakub Trefný poslal velmi pěknou střelu od modré, ale ta nalezla lapačku Kryštofa Ševců.

03:10

Hraje se ve středním pásmu, hra je zatím plná nepřesností.

02:30

Hronov se snaží dostat ze svého pásma. Což se mu povedlo, ale k ohrožení branky se nedostal.

01:30

Nyní pozornost brankáře prověřil nadvakrát Martin Tůma, ale bez úspěchu.

00:55

Jan Rudovský to nyní zkusil z dálky.

00:01

Úvodní buly vyhrál domácí celek a hned se žene do útoku, přihrávka Jiřího Drtinu byla nepřesná.

00:01

Oba týmy jsou již nastoupeny na ledové ploše, utkání za malou chvíli začne.
Hlavním rozhodčím je Šimon Glanc, na čarách mu budou asistovat Jan Toman a Michal Janíček.

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Vacík, Drtina (A), Trefný (C), Záruba, Funk, Šefl, Polata – Rudovský, Roubík, Kučera– Tůma (A), Costa, Kordule – Prošek, Damašek, Bartoš
Trenér: Jan Čaloun

HC WIKOV Hronov: Ševců, (Mráček) – Pavelka, Kozlov, Salnikov, Exner (C), Amirov Hail – Horký, Poppel, Štrombach, Hašlar (A), Veselý, Putz, Subbotin, Akhmetianov, Hovsepjan, Melnikov
Trenér: Leoš Kamaryt

Rozhodčí: Glanc – Toman, Janíček.
Vzájemná utkání:

HC WIKOV HRONOV – HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM 1:6
(1:1, 0:0, 0:5)

Branky a nahrávky: 17. Yailov (Klíma, Heligr) – 16. Vodička (Drtina, Rudovský), 41. Trefný (Kučera, Tůma), 43. Prošek (Kordule, Funk), 44. Berčík (Roubík), 51. Berčík (Roubík, Rudovský), 53. Berčík (Vodička, Roubík). Rozhodčí: Bernat – Brož, Figer. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 258. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6.

HC Wikov Hronov: Tichý – Heligr, Mikulec, Pavelka, Exner, Amirov – Hašlar, Bon, Štrombach, Yailov, Teuber, Bořuta, Veselý, Kubeček, Hovsepyan, Bondar, Klíma

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek – Vodička, Vacík, Drtina, Funk, Záruba, Šefl, Trefný – Tůma, Roubík, Rudovský, Kordule, Daniel, Kučera, Berčík, Sýkora, Costa, Smola, Prošek, Bartoš
Ústí nad Labem je po 18. kolech na 5 místě tabulky. V posledním zápase vyhrál Slovan na ledě Klatov 0:2. Nejproduktivnějším hráčem je Jan Rudovský (11+13). V brance se trenéři Jan Čaloun a Martin Štěpánek můžou spolehnout na silnou dvojici David Stahl a Lukáš Cikánek, v posledních zápasech dostával především přednost David Stahl.
Hronov je po 18. kolech na posledním místě tabulky. V dosavadním průběhu soutěže vyhrál Hronov za 3. body pouze dvakrát a to nad Děčínem a Řisuty. Nejproduktivnější hráčem je Norair Hovsjepan (8 + 7) Co se týče brankoviště tak v letošní sezóně se v brance vystřídalo již 7 brankářů! Nejvíc příležitostí dostává Jakub Tichý Tým vede hlavní trenér Leoš Kamaryt.
Zdravím vás u 19. kola 2. ligy, skupiny západ. Ústecký zimní stadion bude v jeho rámci hostit duel domácího Slovanu Ústí nad Labem proti hostům HC Wikov Hronov. Přeji Vám příjemné počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

7:2

Branky a nahrávky: 10. Prošek (Damašek, Bartoš), 26. Roubík (Rudovský, Tůma), 34. Kordule (Záruba, Trefný), 40. Roubík (Trefný, Záruba), 50. Rudovský (Roubík, Tůma), 58. Kordule (Trefný, Costa), 60. Tůma (Roubík, Záruba) – 7. Pavelka (Putz, Horký), 26. Akhmetianov (Horký, Putz)

33:18 UNL 3:2 Kordule (Záruba, Trefný)
35:11 HRO 2 Pavelka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
37:49 UNL 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Prošek
38:48 HRO 2 Akhmetianov, nedovolené bránění
39:39 UNL 4:2 Roubík (Trefný, Záruba)
50:00 UNL 5:2 Rudovský (Roubík, Tůma)
53:52 HRO 2 Exner, zásah do nohou
55:49 HRO 2 Hail, hrubost
55:49 UNL 2 Záruba, hrubost
56:34 HRO 2 Exner, hrubost