3:5

konec (2:0, 0:3, 1:2)

23.11.2022, 04:30 • Crypto.com Arena, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 2.71 4.08 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

New York Rangers díky dobré druhé třetině vyhrává tento zápas, ve kterém smazal dvoubrankovou ztrátu. Kings po pěti výhrách v řadě doma dnes prohráli. (07:20:20)

Rangers právě vstřelili branku!
A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky dovezl CHRIS KREIDER. Asistence: Jimmy Vesey a K'Andre Miller.

59:00

Poslední minuta hry.

58:36

Kings se nedaří dostat se do útočného pásma, Rangers hrají výborně takticky.

58:15

Domácí hrají v šesti, zkouší hru bez brankáře.

58:00

Domácí rozehrávají od své branky, poslední dvě minuty hry.

57:09

Trevor Moore se dostal do zakončení, Igor Šesťorkin byl připravený, celkem snadno zasáhl.

57:00

Probíhají poslední tři minuty ve třetí třetině.

56:42

Zápas pokračuje dál.

56:42

Komerční přestávka, poslední v tomto zápase.

56:05

Mnoho času už domácí hokejisté na vyrovnání nemají, čas ubíhá velmi rychle.

55:45

K'Andre Miller se dostal do zakončení, jeho ránu z druhé vlny tak tak dokázal brankář Cal Petersen zastavit.

55:06

Rangers se nyní dostali do útočného pásma, Artěmij Panarin byl volný před brankou, dostal přihrávku. Jeho zakončení míří vedle.

54:42

Rangers vyhodili jen na zakázané uvolnění.

54:26

Sledujeme rychlý hokej, domácí hokejisté se pokouší hrát aktivně.

52:55

Kaapo Kakko se dostal do brejku, se zakončením čekal. Pokoušel se o blafák, ale jeho projektil byl zastavený brankářem.

52:31

Carl Grundström byl na chvilku volný před brankou, ale spoluhráči k němu puk nedostali.

52:02

Trevor Moore mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení. Jeho akci zastavila obrana New Yorku.

51:44

Adrian Kempe se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana Rangers byla pozorná.

51:30

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

50:16

Ryan Lindgren se dostal do zakončení, jeho pokus končí vedle branky. Cal Petersen zasahovat nemusel.

50:01

Kings zlepšují hru, tlačí se do zakončení, ale obrana Rangers je zatím pozorná.

48:47

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Los Angeles.

48:15

Vhazovat se nyní bude před brankou Kins. Hosutjící celek vyhrál kotouč, následná rána byla zblokovaná.

47:24

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál a znovu domácí hokejisté prohrávají o jednu branku.

47:06

47:06 Chris KREIDER - 3:4

47:06

Tak to bylo rychlé, zakázané uvolnění se nepíská, odražený kotouč před branku dojel CHRIS KREIDER. Jeho tvrdé zakončení bylo přesné a domácí brankář nedokázal reagovat. Asistence: Mika Zibanejad a Adam Fox.

46:12

46:12 Sean WALKER - 3:3

46:12

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Obrovské šance Rangers, skvělý zákrok brankáře Kings. Pak se hra přesunula a do zakončení se dostal SEAN WALKER. Jeho tvrdou ránu jeden z hráčů tečoval do branky. Asistence: Anže Kopitar a Kevin Fiala.

46:03

Kevin Fiala se dostal do útočného pásma, ale neusěpl.

45:38

Alexis Lafreniere pálil, jeho ránu Cal Petersen vytáhl nad branku.

44:55

Cal Petersen by úplně mimo své postavneí, Kaapo Kakko hodně váhal se zakončením, čekal na odkrytou branku, ale obrana jeho ránu zblokovala. Následně se už brankář vrátil. Obrovskou šanci hosté nevyužili.

44:26

Domácí celek vybojoval buly v útočné třetině. Následně se Kings dostali do zakončení, ale obrana si dokázala poradit.

43:16

Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu. Stále platí těsné vedení hostů.

43:06

Nyní hráli hosté v šesti, ale sudí nechali tuto skutečnost bez povšimnutí. Hra tedy pokračuje pět na pět.

42:40

Julien Gauthier zkoušel něco vymyslet individuálně, ale nedokázal si vypracovat výraznější šanci.

42:05

Sledujeme aktivní hru za strany domácího celku. Kings jsou lepší a snaží se vyrovnat.

41:20

Anže Kopitar se dostal do zakončení, ale neuspěl. Následně neuspěl ani Kevin Fiala.

40:52

Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, následně hra pokračuje dál.

40:01

Braden Schneider, Vincent Trocheck a Kaapo Kakko dokázali otočit stav zápasu, a tak po dvou třetinách vede hostující celek zde v Los Angeles 3:2.

40:00

39:23

Anže Kopitar se dostal do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

38:44

38:44 Kaapo KAKKO - 2:3

38:44

V ponechané výhodě se prosazuje hostující celek a dostává se do vedení, Chytilova střela byla před brankou zblokovaná, ale k puku se dostal volný KAAPO KAKKO. Jeho dorážka už byla snadná. Asistence: Filip Chytil a Alexis Lafreniere.

38:26

Hosté mají ponechanou výhodu.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:40

Jaret Anderson-Dolan měl velkou šanci, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal brankáře soupeře překonal. Igor Šesťorkin se nyní vyznamenal.

36:24

Artěmij Panarin měl na hokejce vedoucí branku hostů, ale jeho ránu do odryté části branky hřbetem lapačky vyrazil domácí brankář Cal Petersen.

35:20

Drew Doughty rozehrává od své branky, následně se domácí dostali do útočného pásma, ale zakončit se jim nepodařilo.

35:01

Komerční přestávka.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, více ze hry mají hostující hokejisté.

33:31

New York nyní kontroluje hru, snadněji se dostává do zakončení a má více ze hry.

33:10

Barclay Goodrow postupoval do útočného pásma, Sean Walker se výborně vrátil a dokázal akci Rangers zastavit.

32:01

32:01 Vincent TROCHECK - 2:2

32:01

Z ničeho nic máme vyrovnáno. Před branku se po rychlé akci natlačil VINCENT TROCHECK. Jeho střelu podle všeho tečoval Drew Doughty tak, že se puk zvedl do výšky a zapadl za brankáře Kings. Asistence: Ryan Lindgren a Adam Fox.

31:40

Domácí hokejisté se pokoušeli získat útočné pásmo, ale hosté si počínali dobře.

31:00

Po krátké přestávce pokračuje utkání dál. Střelecky jsou na tom domácí lépe a vedou 19:13.

30:35

Komernčí přestávka. Domácí celek drží těsné vedení 2:1.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.

29:35

Hostující celek nyní diktuje tempo hry, má převahu a tlačí se do zakončení.

29:10

6:7, tak vypadá statistika střel v této třetině. Další šanci hostů měl Vincent Trocheck, jeho rána končí vedle.

28:46

Ryan Lindgren vedl akci svého celku, následně se do zakončení dostal spoluhráč, ale obrana si dokázala poradit.

27:51

Rasmus Kupari měl dvě obrovské střelecké příležitosti, ale oba pokusy dokázal zastavit brankář Rangers. Igor Šesťorkin udržel svůj tým ve hře.

27:43

26:10

Blake Lizotte se sice prodral přes modrou čáru do útočného pásma, ale jeho akci chyběla přesnější koncovka.

25:44

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

25:26

Kings se pokouší navázat na aktivní hru z první třetiny, zatím se to však domácím nedaří.

24:38

Anže Kopitar se dostal do zakončení, Igor Šesťorkin si s jeho pokusem poradil. Vhazovat se bude v útočném pásmu Kings.

24:10

Vincent Trocheck dostal hru do útočného pásma, propracoval se k zakončení, ale s jeho pokusem si obrana dokázala poradit.

22:22

22:22 Braden SCHNEIDER - 2:1

22:22

Hostující celek snižuje, třetí šanci v této třetině dokázal proměnit BRADEN SCHNEIDER. Jako obránce vypálil od modré čáry a překonal všechny. Asistence: Filip Chytil a Alexis Lafreniere.

22:10

Filip Chytil dostal hru do útočného pásma, ale jeho akci chyběla přesnost.

21:50

Artěmij Panarin vedl zajímavou akci svého celku, s jeho pokusem i dorážkou si dokázal poradit Cal Petersen.

21:05

Barclay Goodrow se marně pokoušel vybojovat kotouč v útočné třetině, hrát tak mohou hokejisté Kings.

20:49

V úvodu druhé třetiny sledujeme klidnější pasáž hry, celkově jsou střelecky aktivnější domácí hokejisté.

20:33

Jimmy Vesey se dostal do zajímavé střelecké pozice, s jeho pokusem si brankář domácích dokázal poradit.

20:01

Kevin Fiala a Gabriel Vilardi se dokázali prosadit v úvodu zápasu, hostující celek své šance neproměnil, a tak vedou domácí 2:0 po první třetině. Ve městě andělů sledujeme velmi zajímavý hokej, který musí fanoušky bavit.

20:00

19:30

Buly ve středním pásmu.

19:20

Domácí rychle přenesli hru a do zakončení se dostal Blake Lizotte. S jeho pokusem si brankář snadno dokázal poradit.

19:00

Sledujeme už hru pět na pět. Jacob Trouba se dostal do zakončení, domácí brankář ho vychytal.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině zde v Los Angeles.

18:13

Zakázané uvolnění proti domácím, vhazovat se bude před jejich brankou.

17:47

Fiala se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku.

17:30

Nyní sledujeme klidnější hokej a hru čtyři na čtyři, poprvé v tomto zápase.

17:00

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
Blake Lizotte – 2 min., sekání.

Vyloučení v týmu New York Rangers:
Alexis Lafreniere – 2 min., sekání.

16:30

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Kings.

16:10

Anže Kopitar hledal spoluhráče, v akci pokračuje Fiala, ale ten neměl dost rychlosti ve středním pásmu, a proto nechal kotouč spoluhráčům.

15:50

Hraje se rychlý hokej, Rangers se pokoušeli usadit v útočném pásmu, což se jim ovšem nepodařilo.

14:00

Šest minut nás dělí od konce první třetiny, domácí hokejisté kontrolují hru a mají pohodlný dvoubrankový náskok.

13:24

Cal Petersen vyjel za svou branku, odkud rozehrál na spoluhráče. Následně Braden Schneider čeká na dostřídání spoluhráčů a s rozehrávkou se nikam nežene.

13:08

V posledních minutách mají více ze hry domácí hokejisté, ale na další velkou šanci zatím čekáme.

12:18

Carl Grundström zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, následně puk kryje Igor Šesťorkin. Nechtěl rozehrávat, Gabriel Vilardi se blížil. Bude se vhazovat.

11:40

Kaapo Kakko zkoušel tečovat kotouč před brankou, ale jeho pokus nebyl úspěšný.

10:53

Jacob Trouba nedokázal hrát kotouč a dostal se do souboje se soupeřem. Vypadalo to na faul, ale sudí nechávají hru plynout dál.

10:10

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí měli další velkou šanci. Rasmus Kupari pálil z bezprostřední blízkosti, ale Igor Šesťorkin jej připravil o jasný gól.

10:10

Komerční přestávka poté, co Cal Petersen drží kotouč

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Kings drží dvoubrankový náskok.

09:35

Trevor Moore postupoval do útočného pásma, obránce k němu přistoupil hodně důrazně, a tak nemohl domácí hráč zakončit.

09:00

Jimmy Vesey dostal hru do útočného pásma, domácí obrana byla ale připravená. Následně si s ránou od modré čáry poradil Cal Petersen. Bude se vhazovat.

07:33

07:01

Jacob Trouba ani Vincent Trocheck nedokázali své dobré střelecké pozice přetavit ve výraznější šance.

06:41

Sledujeme rychlý hokej, domácí mají výraznou převahu, na střely vedou 6:2.

06:01

06:01 Gabriel VILARDI - 2:0

06:01

Velmi rychle využitá přesilovka a domácí celek navyšuje své vedení, před brankou zůstal volný GABRIEL VILARDI, který nastavil hokejku do dráhy puku a tečoval jej přesně do branky. Asistence: Kevin Fiala a Drew Doughty.

05:47

Vincent Trocheck – 2 min., sekání.

05:16

Jacob Trouba nahodil kotouč do útočného pásma, kde viděl spoluhráče. Ti se však do výraznější šance nedostali.

05:04

Sean Walker zpomalil akci svého celku, dostal se do střelecké pozice. Jeho ránu zastavila branková konstrukce. Nechybělo moc a domácí navýšili své vedení.

04:19

Střelecky je zápas vyrovnaný, oba kluby mají dvě střely na branku.

03:13

Ryan Carpenter se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem neměl brankář mnoho práce, obrana Kings byla pozorná.

02:43

Moore to zkoušel individuálně, ale moc daleko se s kotoučem nedostal. Dobře zapracovala obrana Rangers.

02:04

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Rasmus Kupari vedl útočnou akci, ale jen nahodil kotouč do útočného pásma a šel střídat.

00:35

00:35 Kevin FIALA - 1:0

00:35

Domácí celek se z první šance dostává do vedení, po přikopnutí nohou se střelou mezi betony po ledě prosazuje v posledních zápasech dobře hrající KEVIN FIALA. Asistence: Adrian Kempe a Anže Kopitar.

00:30

K'Andre Miller musí rozehrávat od své branky, ale nepodařilo se mu to.

00:22

Ofsajd Rangers, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.

00:01

Úvodní buly pro domácí celek, zápas začal.

00:01

Zápas brzy začne.

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – M. Anderson, Doughty, Edler, M. Roy, Moverare, S. Walker – Fiala, Kopitar, Kempe – Moore, Danault, Arvidsson – Vilardi, Lizotte, Grundström – Anderson-Dolan, Kupari, Kaliyev.
Trenér: Todd McLellan

New York Rangers: Šesťorkin (Halák) – K. Miller, Trouba, R. Lindgren, Fox, Zac. Jones, Schneider – Kreider, Zibanejad, Vesey – Panarin, Trocheck, Goodrow – Lafreniere, Chytil, Kakko – Blais, Carpenter, Gauthier.
Trenér: Gerard Gallant.
Vzájemné zápasy 2021/22

11.01.2022 Los Angeles – NY Rangers 3:1
25.01.2022 NY Rangers – Los Angeles 3:2 sn.
Los Angeles Kings

Kaliforňané za poslední týden kousali tři porážky. V Západní konferenci jim nadále patří kvalitní třetí místo, nicméně ve srovnání s ostatními mají až o čtyři odehrané zápasy více. Naposledy se Los Angeles utkalo se Seattlem a prohrálo 2:3 v prodloužení. O den dříve zase padlo 1:2 na ledě nevýrazného Vancouveru. Na marodce jsou kromě obránce Durziho útočníci Lemieux a Iafallo.

Nejproduktivnější hráči:
• K. Fiala – 18 bodů (6+12)
• T. Moore – 16 bodů (6+10)
• G. Vilardi – 15 bodů (10+5).
New York Rangers

Tým z Manhattanu úplně nenaplňuje vysoká očekávání. Má negativní bilanci devíti výher a deseti porážek, což ve Východní konferenci stačí na osmé místo se ztrátou dvou bodů na čtvrtou Carolinu. Z předešlých tří partií Rangers vybojovali pět z šesti možných bodů. Porazili Arizonu se San Jose a aspoň remízu v základní hrací době uhráli se Seattlem. Hlavní trenér Gerard Gallant nemá na soupisce žádného zraněného hráče.

• A. Panarin – 22 bodů (5+17)
• M. Zibanejad – 21 bodů (10+11)
• A. Fox – 21 bodů (6+15).
Všem hokejovým příznivcům přeji příjemné chvíle u sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od čtyř hodin a třiceti minut se můžeme těšit na konfrontaci mezi Los Angeles Kings a New Yorkem Rangers!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

3:5

Branky a nahrávky: 1. Fiala (Kempe, Kopitar), 7. Vilardi (Fiala, Doughty), 47. S. Walker (Kopitar, Fiala) – 23. Schneider (Chytil, Lafreniere), 33. Trocheck (R. Lindgren, Fox), 39. Kakko (Chytil, Lafreniere), 48. Kreider (Zibanejad, Fox), 60. Kreider (Vesey, K. Miller)

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – M. Anderson, Doughty (A), Edler, M. Roy, Moverare, S. Walker – Fiala, Kopitar (C), Kempe – Moore, Danault (A), Arvidsson – Vilardi, Lizotte, Grundström – Anderson-Dolan, Kupari, Kaliyev.

New York Rangers: Šesťorkin (Halák) – K. Miller, Trouba (C), R. Lindgren, Fox, Zac. Jones, Schneider – Kreider, Zibanejad (A), Vesey – Panarin, Trocheck, Goodrow (A) – Lafreniere, Chytil, Kakko – Blais, Carpenter, Gauthier.
Trenér: Gerard Gallant

Rozhodčí: Schrader, Hebert – Murray, Gibbons

Diváci: 18 230

00:35 LAK 1:0 Fiala (Kempe, Kopitar)
05:47 NYR 2 Trocheck, sekání
06:01 LAK 2:0 Vilardi (Fiala, Doughty)